x-kom hosting

[150zł] Ciche chłodzenie stockowego AM3

frankohlanko
utworzono
utworzono

Witam, jako że dawno już nie interesowałem się rynkiem coolerów CPU chciałbym się was jakie polecacie chłodzenia pod socket AM3.

Chodzi o chłodzenie stockowego Phenoma II 955.

Zależy mi na tym, by możliwie jak najciszej trzymał normalne temperatury, nie jakieś super niskie, bo OC póki co nie przewiduje.

Youki
komentarz
komentarz

Jaką posiadasz obudowę ? :)

frankohlanko
komentarz
komentarz

SilentiumPC Gladius 800. Wersja bez okna.

Youki
komentarz
komentarz

W takim razie jeśli zależy Ci na ciszy to myśle, że SilentiumPC Fortis HE 1225 spokojnie wystarczy tutaj. :)

  • Dobra wypowiedź 1
frankohlanko
komentarz
komentarz

Dzięki, a czy polecasz kupno jakiegoś lepszego wentylatora niż standardowy zephyr i może wrzucenie zephyra jako wentylatora wyciągającego powietrze z radiatora?

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o wydajniejszy Ci cichszy wentylator?

frankohlanko
komentarz
komentarz

Chodzi mi o wentylator który miałby lepsze CFM przy podobnym hałasie lub takie samo CFM przy mniejszym hałasie.

frankohlanko
komentarz
komentarz

Panowie dzięki za odpowiedzi ale obecnie mój budżet się trochę zwiększył i nabrałem ochoty na OC więc może znajdę coś lepszego do 200zł? Macie jakieś propozycje?

Youki
komentarz
komentarz

Bez zmian ponieważ Fortis i tak spokojnie wystarczy Ci do OC. :)

  • Dobra wypowiedź 1
frankohlanko
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki.



Panowie a kupić zalmana stg2 czy zostać przy paście dołączonej do coolera?

Youki
komentarz
komentarz

Myślę, ze warto kupić Zalmana, chociaż jeśli Ci szkoda pieniędzy to ta pasta z zestawu także wystarczy, jednak prawdopodobnie temperatury, będą troszkę wyższe. ;)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.