x-kom hosting

Jaki hosting dla małej firmy? (Joomla)

timikomp
komentarz
komentarz

Mam hosting w hekko.pl - i mogę polecić, niedrogi, szybka pomoc techniczna, nie spotkałem się z nieprawidłowym działaniem strony, ogólnie można polecić :) Drogo też nie mają.

XPX_pl
komentarz
komentarz

Akurat jeżeli chodzi o hosting to możemy pomóc,zajmujmey się tym na co dzień,więc służymy swoją radą na forum:)

  • 11 miesięcy później...
Morelka
komentarz
komentarz
Tak samo mało płacę w Firehost, a serwer działa na prawdę szybko, support reaguje w ciągu kilku minut.
Najlepiej po prostu odpalić sobie darmowy test. Ja korzystam u nich z tej usługi od na prawdę bardzo dawna.
4pc
komentarz
komentarz

Małe konto hostingowe w zasadzie nie powinno kosztować więcej niż kilka dyszek rocznie, to max.

I w takiej cenie macie już wartościową usługę. Oczywiście pewnie da się znaleźć taniej, ale czy to faktycznie ma sens?

  • 4 miesiące później...
Morelka
komentarz
komentarz

Podejrzewam, że jeśli strony mają kilka odwiedzin dziennie to nawet kilka takich stronek umieścić na najmniejszym koncie Firehost. Kwestia taka ile miejsca będą zajmowały, czy faktycznie pliki się pomieszczą.

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Jeśli strona nie ma dużej ilości odwiedzin to nawet nie bardzo ma jak obciążać serwer, co nie? Wiem, że chodzi głównie o skrypty, ale problemy pojawiają się dopiero przy zwiększonej ilości odwiedzin, nie wcześniej.

  • 1 miesiąc później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Przecież w perspektywie czasu liczysz na jak największą ilość odwiedzin strony,p[rawda? Wydaje mi się że właśnie o to chodzi,więc lepiej będzie wybrać dobry hosting wczęsniej niż na początek robić to "po łebkach",to się w praktyce nie opłaca.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Hmmm... tak liczę, ale jeśli jest potrzeba większego konta to wtedy za nie dopłacam. Nie ma sensu z góry płacić za parametry, których realnie i tak nie wykorzystam, co nie?

andrzejson
komentarz
komentarz

Jeżeli szukasz taniego i stabilnego hostingu od siebie mogę polecić Cal.pl, hosting o dobrych parametrach bez limitu transferu miesięcznego. 

4pc
komentarz
komentarz

A z czym on taki dobry? Znowu to samo robicie? Na wszystkie parametry nie macie ograniczeń?

Brak limitu transferu to małe oszustwo.

  • 4 tygodnie później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Nie wszędzie zawsze warto doszukiwać się minusów czy oszustwa,może po prostu pozwólmy wybrać autorowi na który hosting warto się zdecydować,uwzględniajac wiele parametrów oraz cenę,tak będzie moim zdaniem najrozsądniej.

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

A może po prostu piszmy o usługach które sami wykorzystujemy, a nie o tej, której jesteśmy właścicielami?

Trochę nie o to tutaj chodzi. A mała firma średnio potrzebuje konta bez limitów.

mswietlik
komentarz
komentarz

Na linuxpl mozna znalesć wiele niedrogiłi stabilnych hostingów sama ma tam 4 konta

4pc
komentarz
komentarz

A po co ci aż 4 konta? Pokażesz jakieś własne serwisy, które tam trzymasz? Chętnie byśmy zobaczyli...

A to wcale nie jest najtańszy serwer, więc chyba trochę szkoda kasy, co nie?

  • 2 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz

Na spokojnie postawisz to na koncie Firehost, nawet kilka takich serwisów, a całość powinna działać znakomicie. Zwróć uwagę na szybkość działania, odpowiedzi od supportu, wybór panelu zarządzania i jakość pakietów - to głównie robi różnicę. 

4pc
komentarz
komentarz

To juz kilka razy napisałaś. Czekamy na odpowiedź od przedmówcy. Nie ma co ukrywać, że przepłacanie za hosting to bzdura. Mamy w Polsce bardzo dobrej jakości usługi, które działają odpowiednio szybko i radzę bazować właśnie na nich.

  • 2 tygodnie później...
Stuptik
komentarz
komentarz

Ja teraz stawiam już tylko na hosting w chmurze https://www.oktawave.com/pl/hosting-w-chmurze.htmlFirma mi się rozwija, więc nie chciałem czekać. Prędzej czy póxniej wszyscy przeniesiemy się do chmury.

WireBoot
komentarz
komentarz

Tanio , dobrze ze sprawnym supportem?

Tylko http://linuxpl.com

4pc
komentarz
komentarz

Pokaż jakie masz u nich serwisy. Bo już na pewno nie sprawdzi się tutaj "tylko". Są lepsze serwery za mniejsze pieniądze.

Morelka
komentarz
komentarz
Już było nie raz. Najlepiej jeśli odpalisz sobie darmowy okres testowy w Firehost, tam wrzucisz te stronki.
Wszystko powinno działać jak należy - żadne problemy z tego wynikać nie będą, ale tak czy siak - testuj.
To bardzo tania usługa.
  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

Ponownie potwierdzam. Hekko. Może być nawet najmniejsze konto. Do momentu kiedy strona nie będzie generowała specjalnie dużego ruchu, nie ma szans, żebyście potrzebowali konta o wyższych parametrach. To wam stanowczo wystarczy.

  • 1 miesiąc później...
Morelka
komentarz
komentarz
Moja Joomla którą mam na Firehost ma 4k unik dziennie i śmiga. Nie widzę sensu stawiania tutaj czegoś większego, bo to mija się z celem.
Uważam, że powinno się postawić taki serwis, który będzie spełniał oczekiwania - po prostu.
4pc
komentarz
komentarz

Nie mam serwisów na Joomli, aktualnie wszystko na WP, ale całość działa znakomicie.

Przy czym nie mam bardzo dużych pojedynczych stronek - większość ma po kilkaset unikanych odwiedzin dziennie.

  • 1 rok później...
Morelka
komentarz
komentarz

Raz jeszcze - na spokojnie działajcie sobie na Firehost. Powinno być OK. Ich usługa niewiele kosztuje, a działa niezawodnie. Jest wybór panelu zarządzania, jest dobry support. Nie ma podstaw, żeby cokolwiek działało nie tak. Ale to już sprawdźcie sami.

4pc
komentarz
komentarz

Średnio jest to opłacalne, skoro mówimy o anonimowej firmie, a przecież ja wspominam pewniaka ;-)

Każdy niech trzyma sobie stronki gdzie uważa ;-) Ale po co iść do anonima, skoro nawet nie ma z tego minimalnych oszczędności?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.