x-kom hosting

Jaki hosting dla małej firmy? (Joomla)

Dragon2011
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć wszystkim :).

Czytam sobie rózne opinie o hostingach, ale nic przede wszystkim aktualnego nie mogę znaleźć. Interesuje mnie wykupienie gdzieś hostingu na stronę www dla małej firmy opartą o system Joomla. Także będzie potrzebna baza MySQL. Na pewno chciałbym mieć także konto email. Fajnie, jakby była np. domena .pl, ale to nie takie ważne, może być nawet jakaś inna subdomena danego serwisu, byle nie było tam reklam. Także nie ma to być jakaś super maszyna, raczej coś taniego, bo ani jakiejś kosmicznej przepustowości mi tam nie potrzeba, ani dużej ilości miejsca. Tylko żeby poszła Joomla, jakieś kilka zdjęć i konta email :). No i ważne, żeby hosting był niezawodny.

Z góry dzięki za pomoc ;).

Edytowane przez Dragon2011

seokat
komentarz
komentarz

Od kilku lat korzystam więc mogę polecić dobry hosting i co najważniejsze niezawodny linuxpl.com, dodatkowo dają za darmo domenę i wiele ciekawych dodatków 

Dragon2011
komentarz
komentarz

A orientujesz się może, jak to jest np. w pakiecie http://linuxpl.com/Konto-W2GB_f_2_pakiet_20 z domena .pl ? Przez rok dają za darmo, a ile potem płaci się za jej przedłużenie? I czy adresy email też są z wykorzystaniem domeny .pl (np. ja@mojastrona.pl) ?

seokat
komentarz
komentarz

przez rok domenę masz gratis po roku odnowienie 75 zł. brutto, do tego nieograniczona ilość subdomen a także dowolna ilość kont i aliasów pocztowych

  • Dobra wypowiedź 1
Dragon2011
komentarz
komentarz

Hmm, ok, wielkie dzięki. A czy wiesz może, jakie domeny czy też subdomeny są darmowe, jeżeli nie decyduję się na żadną domenę, ani .pl ani regionalną ? Czy jest coś w stylu www.twojastrona.linuxpl.com albo coś podobnego ?

seokat
komentarz
komentarz

Nie polecam darmowych domen czy subdomen, fatalnie się pozycjonują i działają negatywnie na odwiedzajacych, najlepiej poszukaj domeny z historią te najczęściej są już podlinkowane i nie musisz być specjalnie ostrożnym przy pozycjonowaniu

krzysiek23b
komentarz
komentarz

Jest dużo dobrych niedrogich firm oferujące naprawdę solidne pakiety: hekko.pl, linuxpl.com, webion.pl .. do wybory do koloru

lator82
komentarz
komentarz

ja mam tani hosting w webd.pl za 39.90 rocznie, w sam raz na rozbudowaną strone na Joomli, ostatnio rozszerzyli oferte do 3 kont mailowych w pakiecie.

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

Analogicznie - w Hekko masz konto właśnie za 4 dyszki na rok, ze świetnym supportem.

Ciekawi mnie w jaki sposób opłaca się im trzymać trującego d^*() klienta za 3 zł miesięcznie ;-0

sorcerer
komentarz
komentarz

Sprawdź sobie konta biznesowe w Altblue. Są w miarę tanie i mają bazy MySQL. http://altblue.pl/hosting-business

4pc
komentarz
komentarz

No skoro mają bazy mysql to nic jak tylko korzystać ;-)

A od kiedy to jest kryterium wybierania takich rozwiązań? Bez jaj ;-)

  • 2 miesiące później...
Sax.pl
komentarz
komentarz

Czołem - zapraszam do SAX.PL - serwery www. Zobacz naszą ofertę z serio ECO - wydaje mi się, że powinna być ona dla Ciebie wystarczająca. W przypadku problemów (np. duża ilość odwiedzających - czego życzę) zawsze zresztą możemy zwiększyć pakiet na wyższy 

ogrzejson
komentarz
komentarz

Hosting na OVH jest bardzo tani, ale czasami trochę przymula - za to mają bardzo tanie domeny. Najszybszy hosting z jakim się spotkałem to Nazwa i Home

home.pl
komentarz
komentarz

Zapraszamy do nas - https://home.pl/hosting#profesjonalny służymy pomocą, możesz zarejestrować usługę i przez 14 dni bezpłatnie ją testowa :)

Zydar
komentarz
komentarz

Polecam ovh.pl, przy wyborze vps jest nawet konfiguracja pod joomla, joomla na home chodzi kiepskawo (problemy z modrewrite).

dennisdewu
komentarz
komentarz

Moim zdaniem OVH to najlepsza oferta dla małej firmy. Co prawda nie jest tak tanio jak w innych firmach, ale przynajmniej możesz liczyć na support 24h co w niektórych przypadkach jest niezbędne. Nie polecam małych firm do hostingu, bo jak coś się zepsuje to możesz czekać tygodniami na rozwiązanie problemu. 

NetDC.pl
komentarz
komentarz
Zachęcam do zapoznania się z ofertą NetDC.pl:
 
Do wszystkich pakietów hostingowych bezpłatna [b]domena ".pl"[/b] oraz [b]50% rabat[/b] przy płatnościach rocznych.
Dodatkowo dla kont z oferty biznesowej bezpłatny [b]certyfikat SSL[/b].
 
Zapraszam do bezpłatnego, 14 dniowego testu - w tym celu należy złożyć zamówienie na wybrany pakiet hostingowy pomijając proces płatności, serwer będzie gotowy w mniej niż 5min.
  • 1 miesiąc później...
lator82
komentarz
komentarz

był już co prawda post ode mnie o ilości baz danych(1 - Joomla dostępna w pakiecie) i kont mailowych (3), wyleciało mi z głowy żeby dodać nazwę i cenę - 39.90 / rok http://webd.pl ;)

4pc
komentarz
komentarz

Ovh najlepsze w hostingu? A skąd ten pomysł? Nie mają ani specjalnego supportu, ani też szybkiego serwera.

Możesz pokazać jakieś swoje strony internetowe, które znajdują się na ich serwerach?

  • 2 tygodnie później...
oset
komentarz
komentarz

Ja korzystam z uti.pl od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z szybkości działania i obslugi klienta, wcześniej korzystałem z home.pl, nie było źle, ale kontakt bardzo się tam popsuł, nawet ponad 48 godzin czekać na odpowiedź na maila to raczej porażka. Ale jak dla małej firmy to hekko.pl które promocje: QUF8QXIC - 15% na hosting, WWW/Reseller, MBEOKEUY - 15% na serwer VPS, RABAWMN9 - 5% na domeny internetowe. A uti.pl/polecam ma kod TK98A01 - rok gratis.

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Proponuje 1&1

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

Ale masz na 1&1 konto? Z czego oni zarabiają? Nie znam oferty, ale sądząc po kampaniach reklamowych, to muszą mieć z lekka drogo, zgadza się?

Ile u nich płacicie i za jakie konto?

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Mam konto od momentu kiedy to z wielkim hukiem weszli na rynek, oferując konta w pakiecie promocyjnym bez zobowiązań 2 lata za darmo.

Nie zmienili mi taryfy do chwili obecnej, pomimo tego, że zmienił się cennik. Dostosowali mi konto w rozszerzeniu funkcjonalności do nowych taryf nie zmieniając abonamentu (bardzo profesjonalnie).

 

Nie analizowałem oferty na tle tego co oferuje rynek.

Z własnego doświadczenia powiem, że nie zawiodłem się na tej firmie i czystym sumieniem mogę ich polecić.

  • 2 miesiące później...
paulinap
komentarz
komentarz

Polecam też sprawdzić ofertę firmy Prohost - mają niezłe ceny, solidnie podchodzą do produktu, który oferują i wywiązują się ze wszystkich zapisów umowy. Świetny support, szybki i działający bez zarzutu serwer - od roku nie miałam ani jednej awarii!

hosting www
komentarz
komentarz (edytowane)

A może mini pakiet na start z możliwością automatycznego przejścia na wyższy, gdy skrzynki pocztowe zaczną puchnąć?

Od polskiej firmy, w polskim DC, z możliwie najprostszym panelem zarządzania usługami i co ważne dla firm: kopiami bezpieczeństwa tworzonymi codziennie i przechowywanymi przez 7 dni oraz supportem telefonicznym, do którego można się dodzwonić.

Oczywiście 14 dni na testy i automatyczne zakładanie konta to standard, od którego nie odbiegamy.

 

Co ważne,a o czym temat traktuje, serwisy oparte na Joomla dobrze się miewają na naszych serwerach :cfaniak:

Więcej o nas na http://www.webserwer.pl/webserwer

 

ps. konta od 49pln/rok.

Edytowane przez hosting www

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.