x-kom hosting

Uzywany Ibm? Czy Nowy Acer?

Sowaowl
utworzono
utworzono

Witam

Intryguje mnie pytanie zawarte w temacie. Aby przytoczyć temat odwołam się do konkretnego przykładu.

Mój kuzyn zapragnął mieć laptopa. Jego budżet to max 1600zł. Dużo dysku on nie potrzebuje. Chce tylko ram i dobry procek.

Polecałem mu nowego acera: http://www.allegro.pl/item276788001_acer_5...wifi_x3100.html

Ale on za namową swoich kumpli postanowił mieć "prawdziwego mercedesa na rynku laptopów" firmy IBM(wg niego najlepszej na świecie wg testów:))

http://allegro.pl/item274321423_ibm_r51_1_...008_gratis.html

ja niewiem może ja się nie znam ale czy ten IBM mimo że jest lepszej marki jest lepszy jakościowo/cenowo od tego AcerA?

Gość
komentarz
komentarz

IBM jest o kilka klas wyżej jakościowo od ACER'a. To tak, jak mercedes, do poloneza. Laptopy IBM są nie do zdarcia.

Kamix
komentarz
komentarz

Też bym Ci polecił IBM :) Chociaż mój brat ma Acera i narazie chodzi OKi :)

szczepan522
komentarz
komentarz

Mam IBM'a 7 latka ;) i powiem tobie ze śmiga jak nowiusieńki ;) po prostu nie do zajechania !!!

Sowaowl
komentarz
komentarz

ale odwołując się do przytoczonych przeze mnie przykładów to czy lepszy jest IBM czy Acer?

szczepan522
komentarz
komentarz
ale odwołując się do przytoczonych przeze mnie przykładów to czy lepszy jest IBM czy Acer?

wiesz jeśli wszyscy promują IBM'a to coś w tym musi byc ;) jeśli chcesz konkretnie to ja na twoim miejscu (na kuzyna miejscu) brałbym IBM'a bez zastanowienia...

Kamix
komentarz
komentarz

No właśnie ja też, a w dodatku, że ma jeszcze gwarancje ;)

marcepan25
komentarz
komentarz

Bierz IBM'a....

Obecnie mam IBM T41(procek 1,6Ghz) i jest poprostu świetny....

Co więcej musze ci powiedzieć że nawet dobrze radzi sobie z grami bo na przykładzie Lineage 2 moge powiedziec że gra ta chodzi mi bez zająknięcia...

Niech kuzyn kupuje IBM-a i odrazu wrzuca na niego linuxa :P (taka mała sugestia)

Kurzun
komentarz
komentarz

Oczywiście jak wszyscy poprzednicy - IBM.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Acer a IBM...

To tak jakbyś miał do wyboru malucha (fiat 126p) ze spoilerami, alarmem i innymi bajerami (jako Acer) a Mercedesem po prostu takim najnormalniejszym (jako IBM).

Polonez mimo wszystkich bajerów będzie się więcej psuł i będzie go trudno naprawić. Mimo, że mercedes niemiałby tych wszystkich bajerów, to nie psułby się tak często i dłużej by dobrze działał.

Wybór należy do twojego kuzyna

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.