x-kom hosting

Jak Używać Laptopa W Domu?

Berni
utworzono
utworzono

Mam pytanie odnośnie baterii. Jak najlepiej dla niej używać w domu laptopa - podpięty pod kabel cały czas, czy może lepiej używać odpięty, rozładowywać i ładować od nowa? Dodam, że nie mam stacji dokującej.

Swift
komentarz
komentarz

No wiesz... Osobiście jak jestem w domciu to laptop mam ciągle podpięty i nie narzekam. Być może to nie jest dobry sposób ale jak narazie nie widzę u siebie zastrzeżeń.

Sowaowl
komentarz
komentarz

ja zaś wyciągnałem baterie i działa on jak komp normalny ... tylko jak wychodze to sobie ją montuje:)

szczepan522
komentarz
komentarz
a zaś wyciągnałem baterie

nie ma najmniejszego znaczenia czy lap będzie działał z baterią czy bez niej... system i tak sie przełącza automatycznie na zasilanie "AC power"... tak wiec baterii to nie tyra ;)

Sowaowl
komentarz
komentarz

tak ale jak go przenosisz albo czasem zapomnisz podłaczyc to po co bateria ma działac?

szczepan522
komentarz
komentarz
tak ale jak go przenosisz

to musisz mieć baterie...

albo czasem zapomnisz podłaczyc to po co bateria ma działac?

tego nie rozumiem...

wcześniej już napisałem ze lap jak działa z bateria to jej nie krzywdzi... możesz mieć cały czas podłączone lądowanie i nie będzie miało to większego wpływu na żywotność baterii itd...

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Dobrze jest mkieć go cały czas podpiętego (i nie wyjmować baterii), bo gdy na przykład odłączą zasilanie, to możesz mieć pewność, że bateria jest naładowana, i laptop będzie chodził dalej.

Zgadzam się również, że laptop sam przełącza się z ładowania baterii do pracy z prądu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.