x-kom hosting

Tablet czy smartfon ? 400

toretto20
utworzono
utworzono

Witam!

 

Szukam ,,czegoś'' na czym można pooglądać filmy w wysokiej rozdzielczości (głowie to fajny czysty bez zaciec obraz) i od czasu do czasu pograć ale to rzadziej bo na dotykowym się źle gra. Budżet wynosi 400 zł góra to juz 450 zł w ostateczności jak coś fajnego. Pasuje aby nie był za wielki bo w kieszeni trzeba nosić i aby się w łapie zmieścił. Coś jak pół zeszytu A5 może troszkę większy. A i możliwy overclicking bo to fajna sprawa :). Każda odpowiedz miło widziana. 

 

Dzieki i pozdrawaim

maciekj22
komentarz
komentarz

Nie napisałeś nic o swoich preferencjach systemowych.

 

Generalnie w tej cenie warte uwagi są:

 

iPhone 3GS

Samsung Galaxy S i9000

Nokia N8

Nokia Lumia 610

 

To tak od siebie.

  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

Dodam tylko ze ostatnim telefonem był smartfon zte blade i z tego co tu widze co telefony co podałeś to sa na podobnym poziome co moj stary. ZTE miał procesor armv6 600 mHz, powyższe telefony maja nizsze taktowanie  ??  jedynie samsung ma 1gHz. Myslalem radzej cos o dwurdzeniowym. 400 zł to razem z używanymi 

Youki
komentarz
komentarz

Do 400-450 zł spokojnie kupisz używana Lumie 710, która jest lepsza propozycja od 610 za sprawa procesora i większej ilości pamięci RAM, co pozwoli na płynne uruchomienie każdej aplikacji/gry z marketu.

  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

A to da sie androida na to wcisnąć ?? 

Youki
komentarz
komentarz

Na nieśmiertelnej HD2 to wszystko da się zainstalować, nawet Windowsa 8 RT ;)

  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

A aplikacje na androida sie da zainstalowac na takim windows'ie. Sory ze tak pytam ale windows phone to dal mnie nowość. A na tej lumi to da sie podkręcać cpu ?

Youki
komentarz
komentarz

Nie da się, przynajmniej o czymś takim nie słyszałem jeszcze.
Odnośnie CPU to chyba nie, no chyba, że jest jakas apka dostępna po odblokowaniu telefonu.

  • Dobra wypowiedź 1
maciekj22
komentarz
komentarz

Odnośnie CPU to chyba nie, no chyba, że jest jakas apka dostępna po odblokowaniu telefonu.

 

Z tego, co wiem - jailbreak na Windows Phone jest ciągle niedostępny (kiedyś była taka opcja za bagatela 400 zł).

  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

A czegos z androidem nie ma ? BO do tego windowsa nie moge sie przełamać :/

Youki
komentarz
komentarz

Możesz poszukać wspomnianego HD2, ekran jest duży, więc powinno Ci się na nim komfortowo oglądać filmy no i będziesz mógł wgrać do niego każdy system (prawie) :D

  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

Ale proc ma tylko 1gHz. Przydało sie coś co najmniej 1,5

Youki
komentarz
komentarz

W tym budżecie nic z takim CPU nie znajdziesz chyba niestety, jeśli mowa o Smartphone. ;)

  • Dobra wypowiedź 1
maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)
Ale proc ma tylko 1gHz. Przydało sie coś co najmniej 1,5

 

Jak ja uwielbiam takie wypowiedzi.

 

Celeron 2.8 Ghz na podstawkę 478 miał super-hiper prawie 3Ghz, a przez ilość L2 i szynę był mniej wydajny niż procek w Galaxy S'ie :E

Edytowane przez maciekj22
  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

:E

 

A co do tego HTC HD2 to, to dobry fon ? I to jest ARMv7 ?

maciekj22
komentarz
komentarz

Ja w tym temacie jestem nieobiektywny, bo ja brałbym 3GS'a.

  • Dobra wypowiedź 1
toretto20
komentarz
komentarz

Chyba wybiorę HD2. A to jest kilka podmodeli tego telefonu czy tylko hd2 i tyle ? Bo z ZTE BLADE to było kilka i wtedy popełniłem wielki błąd ?

toretto20
komentarz
komentarz

Zadnych zdjęć ? Przewiduje ze to twoj telefon :D 

TheBaqu
komentarz
komentarz

Nie, to nie mój telefon :)

toretto20
komentarz
komentarz

A to co optimus czy hd2 ?

  • 2 tygodnie później...
Evoq_com_pl
komentarz
komentarz

Do 400zł ciężko będzie kupić dobrej jakości tablet,w grę wchodzą używki,a jak wiadomo różnie z tym bywa i nigdy nei wiesz na co trafisz. Akurat w tym przypadku chyba lepszym wyjściem będzie kupno smartfona z Androidem- samsunga lub HTC.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.