x-kom hosting

Zawieszony komputer win7

Hasaramba
utworzono
utworzono

Witam jestem nowy wiec witam wszystkich :-)

 

Mam taki problem.

Gdy włączam komputer wszytko sie ładnie pokazuje cały pulpit myszka dziala wszystko elegancko lecz gdy dwukrotnie klikne jaką kolwiek ikone to nie dość że się nie otwiera to i do tego komputer mi sie zawiesza a dlaczego to nie mam pojęcia.

Wszystko było ok wyłączyłem komputer tak jak to powinno sie robić po 10min włączyłem go spowrotem i dzieje się to co napisałem wyżej.

Jesli jest gdzies taki temat czy cokolwiek z tym zwiazanym prosze o wyrozumiałość nie mam zbyt wiele czasu więc piszę nowy temat.

Prosze o szybką pomoc.

Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

Podaj pełną konfiguracje Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

Hasaramba
komentarz
komentarz

nie dam rady wszystkiego podac dokladnie poniewaz nic mi nie dziala na moim pc

2g ram 512mgb karta graficzna asus moc zasilacza 350w nie wiem co ci jeszcze potrzeba marka NTT kupiony w sklepie avans jakies 4 lata temu

Youki
komentarz
komentarz (edytowane)
moc zasilacza 350w

Markę napewno będziesz w stanie podać, jednak skoro kupiony w Avansie to można się domyślić, że zasilacz będzie z czarnej listy.

Masz możliwość wziąć od kogoś inny markowy zasilacz i sprawdzić czy problem ustąpił?

Edytowane przez Youki
Hasaramba
komentarz
komentarz

mam taka mozliwosc marka "NTT" a marka zasilacza  FSP GRUP INC

Youki
komentarz
komentarz

FSP GRUP INC

Fortron czyli jednak nie czarna lista :)

Ile masz kości pamięci RAM?

Hasaramba
komentarz
komentarz (edytowane)

mam 2 kosci po 1gb i juz sprawdzalem jedno i drugie i dupa :<

zr ze tak wolno odp ale nie mam jak wczesniej

:)

Edytowane przez Hasaramba
Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Próbowałeś trybu awaryjnego? Na nim dzieje się to samo?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.