x-kom hosting

Laptop Nie Chce Się Włączać

bartekkacper
utworzono
utworzono

Witam Wszystkich!!:) Mam problem zmoim laptopem Asus F3F... Wczoraj, szybko chciałem wyłączyc go naciskajac przycisk, ktorym sie go wlącza. Po jakimś czasie okazało się ze sie nie wylaczyl tuylko pokazal sie na monitorze niebieski duzy kwadrat

gdzie bylo napisane ze wlaczyla sie jakastam procedura aby komputer nie ulegl awarii. Wieczorem chcialem go uruchomic a tu nagle wyskakuje info po angielku zeby dac mu jakis dysk startowy czy cos w tym stylu, a na dodatek dysk jakos dziwnie pracuje. I nie mogłem go zbootować w plytki recovery. Jak myślicie co mu jrest i czy da sie go domowym sposobem "wyleczyć"??

szczepan522
komentarz
komentarz

Ja bym sprobował go włączyć (wraz z bateria ale tylko zasilanie na baterii) i brutalnie gdy jest włączony wyjął bym mu baterie...

p.s. wszystkiego trzeba sie łapać :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.