x-kom hosting

Kabel Dvi?

Masownik
utworzono
utworzono

Witam mam takie pytanie kupilme ostanio nowy monitor LCD panorama Samsung SAyncMaster 206BW i mam w zestawie taki kable DVI do czego on jest?? teraz dokupilem karte graficzna Radka x1950pro 512mb i ona tez ma 2 wyjscia jedno do polaczenia z monitorem a drugie wlasnie do kabla DVI z tylu w monitorze wlasnie mam podlaczony kable niebiesi ktory jest do grafiki 2 zasilajacy i 3 miejsce jest wolne do tego kabla.. moze ktos mi wyjasnic do czego on sluzy itp

Przemek7
komentarz
komentarz

kabel DVI służy do połączenia monitora z kartą grafoczną... odłącz ten stary kabel i zamiast niego podłącz DVI

dar55
komentarz
komentarz

dvi jest do połączenia karty z monitorem w celu wyeliminowania strat konwersji z cyfrowego na analogowy sygnał , to tak w skócie ogromnym

Masownik
komentarz
komentarz

ale czym to sie rozniy bo ja mam 2 kable z monitorem ten zwykly niebieski i ten Dvi tak samo na karcie graficznej mam 2 wyjscia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.