x-kom hosting

Laptop Wydaje 3 Dlugie Dzwieki I Nic

radosc2
utworzono
utworzono

witam szanownych kolegow 26/11/2007

po wlaczeniu laptopa ma 3 dlugie dzwieki biiii , biiii , biiii

i nawet bios sie nie wlacza czarny ekran jak nacisne F2 do biosu to tylko znowu dzwiek bi jaki koliek przycisk przycisne to tylko dziek bi co to jest???

dzieki i pozdrawiam

radosc2

szczepan522
komentarz
komentarz

Rozkręcałeś w jakikolwiek sposób laptopa ?? (oczywiście chodzi mi o czas przed tymi objawami...)

5zym3k
komentarz
komentarz

3 piski w komputerze PC oznaczaja, ze jest cos nie tak z grafa. Byc moze na laptopie jest podobnie. Czy rozkrecales komputerek?

szczepan522
komentarz
komentarz
3 dlugie dzwieki biiii , biiii , bii

Mała rada odkręć klapkę gdzie znajduje sie ram... jeśli masz 2 kości to wyjmij obydwie i włóż po kolei najpierw jedna i odpal lapcia potem ja wyjmij i włóż droga, jeśli na obydwu będzie lap miał cały czas te same objawy to pomylimy dalej (ale coś mi sie zdaje ze na którymś ramie lap sie wyłoży...)

radosc2
komentarz
komentarz

Dzieki serdeczne za podpowiedzi ,nie nierozkrecalem go , ale teraz juz tak i sprawdzalem pamiec ram jedna po drugiej i nic ,moze to byc dysk twardy?? oby nie .

Pozdrawiam

szczepan522
komentarz
komentarz
moze to byc dysk twardy??

nie to nie HDD...

Co to jest za laptop ?? czy jakieś diody sie pala podczas uruchamiania ?? czy lap pracuje jak go walczysz ?? zdaje mi sie ze to jest jakieś zwarcie... (choć mogę sie mylić...)

Kurzun
komentarz
komentarz

Moim zdaniem grafika.

radosc2
komentarz
komentarz

ACCER 5102 Kupiony rok temu i jest juz po gwarancji 2x 1.6 turion 64bit 1100 radeon grafika czy karte grafiki mozna wymienic jak jest uszkodzonapali sie diod zasilania i dysku

szczepan522
komentarz
komentarz
czy karte grafiki mozna wymienic

niestety w tym modelu jest zintegrowana na płycie gł. wiec ratuje ciebie jedynie jej wymiana... jeśli oczywiście to grafika a z tego co napisałeś powyżej,

diod zasilania i dysku

jeśli one sie palą i lap w "normalny" sposób pracuje to raczej grafa...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.