x-kom hosting

[rozwiązany]acer Do Programow Graficznych

3dan
utworzono
utworzono

Co myslicie o parametrach takiego Acera czy beda odpowiednie do wykorzystania go do programow graficznych i czy nie bedzie przymulal??? Prosze szybkie porady bo musze dac odpowiedz w najblizszych dniach.

ACER:

Intel Pentium dual cor T2080

1.736GHz 533MHz

1MB L2 coche

Intel Graphics Media Accelerator

160GB HD

15,4" WxGA Acer Gryslot Brite

aa i 2G RAM.

Pozdrawiam i

Popek
komentarz
komentarz

Acera nie kupuj, więcej problemów niż pożytku. No chyba że chcesz być częstym gościem w servisie.

Powiedz ile masz kaski na tego lapka

Kamix
komentarz
komentarz
No chyba że chcesz być częstym gościem w servisie.

Jakaś taka opinia jest, niewiem czemu, ale mój brat ma Acera już 2 lata i jest wszystko OK, śmiga jak powinien, bez zadnych wizyt w serwisie :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Ja sobie teraz wyrobiłem zdanie o Acerach! Podczas zakupu można trafić na model wadliwy - wtedy wraca na serwis no chyba, że stoi w domu jak stacjonarny to wtedy obudowa nie ulega uszkodzeniu. A można trafić na naprawdę dobry egzemplarz. Niektóre egzemplarze wytrzymują upadki, wstrząsy itp. Zależy od egzemplarza. Jeżeli będziesz go używał tylko i wyłącznie w domu to nie mam przeciwwskazań.

3dan
komentarz
komentarz

chodzi mi glownie o parametry tego laptopa czy sa wystarczajace do obslugi programow graficznych,czy bedzie chodzil w miare szybko bez przymulania.

Dodam ze cena za ktora moge miec tego laptopa to ok2000, odnosnie awaryjnosci Acer-ow to uzywam od 2 lat Aspire 1640,gdzie bardzo czesto go przewoze i nie obchodze sie z nim zbyt delikatnie:) i nie ma zadnych problemow jak narazie.

Pozdro

Kurzun
komentarz
komentarz

Dany zauważ, że napisałem, że można trafić na egzemplarz dobry - taki jaki Ty trafiłeś i zły ;- ) Troszkę słaba karta jak do programów graficznych.

ciaciama
komentarz
komentarz

Mój kolega ma Acera o takich samych parametrach i nie narzeka

3dan
komentarz
komentarz

Dzieki wszystkim za sugestie.Decyzja podjeta olewam tegeo Acera:):)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.