x-kom hosting

Tuner Tv Z Funkcją Nagrywania.

Nerka
utworzono
utworzono

Witam.

Zamierzam kupić tuner TV ale za bardzo nie orientuje się które z nich są najlepsze i jakie posiadają funkcje.

Słyszałem że Winfast TV 2000 XP Expert jest dobry ale czy posiada funkcje nagrywania?

Macie jakieś propozycje który tuner jest byłby najlepszy i posiadał funkcje nagrywania w najlepszym przypadku radio ?

Nie wiem jakie jeszcze inne funkcje może posiadać tuner TV i prosił bym rownież o to byście mnie oświecili... :P

Prosił bym o propozycje nie przekraczające 200 zł.

Thx

nokia
komentarz
komentarz

Więkrzość tunerów TV ma funkcję nagrywania (prawie każdy):-)

Zależy to od programu:-)

POLECAM TUNER Winfast 2000xp deluxe, ale jeżeli chodzi tylko o dobre nagrywanie, to kup poprostu jakiś tunerek np. PHILIPSA, lub WINFASTA za ok. 100zł i będzie light:-)

Nerka
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki.

A znasz może jakieś inne funkcje jakie mogą posiadać tunery TV?

PS. Każdy tuner (nie ten do podłączenia do monitora) musi mieć podłączona antenę by odbierać telewizje?

Tuner wewnetrzny czy zewnetrzny? Który lepszy ?

Bo zewnetrzny może działać przy wyłączonym za to nie ma funkcji nagrywania... :/ dobrze mowie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.