x-kom hosting

Toshiba P100

jajawa
utworzono
utworzono

mam notebook'a p100, za miesiąc kończy mi się gwarancja.

Pęka mi pokrywa przy zawiasach.

może ktos spotkał się z problemem?

Co zrobić, czy zgłosić niezgodność towaru z umową?

szczepan522
komentarz
komentarz
Pęka mi pokrywa przy zawiasach.

Sama ?? malo spotykane...

Co zrobić, czy zgłosić niezgodność towaru z umową?

Watpie zeby to przeszlo ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie uwzględni Ci tego gwarancja. Serwis odda taki jaki oddałeś i napiszą; Usterka z winy złego użytkowania.

zeniTh
komentarz
komentarz

ja bym tam spróbował ... nie masz nic do stracenia, no chyba, że trochę czasu ... :) ja tak oddałem raz nagrywarkę - popsułem sam bo mi się komp przewrócił i mi wymienili :P albo kartę graficzną, rozkręciłem chłodzenie i przy skręcaniu odpadł ten jeden malutki tranzystorek i też mi wymienili :P więc ... xD może też będziesz miał takie szczęście ? ... :) pozdro

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie no oczywiście niech odda. Najwyżej się nie uda.

jajawa
komentarz
komentarz

Nie no oczywiście niech odda. Najwyżej się nie uda.
Problem w tym, że już dwa razy wymieniano pokrywę w ramach rwaracji, a teraz po 3 tygodniach zaczyna znowu pękać w tym samym miejscu przy zawiasach. zastanawiam się ,czy nie jest to jakaś wada konstrukcyjna.
szczepan522
komentarz
komentarz
zastanawiam się ,czy nie jest to jakaś wada konstrukcyjna.

Jeśli ty nie powodujesz tych pęknięć a serwis bez jakiegokolwiek stękania wymienia ci cześć to musi być coś z nim nie tak jak powinno być (chodzi mi o podzespoły) nie zastanawiaj sie i oddaj im go ;) weź ich troszkę wyprostuj i zapytaj sie jak to jest możliwe ze tak sie dzieje... hmmm ciekawe co odpowiedzą :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.