x-kom hosting

Zestaw pod O.C. 2700

Evro
utworzono
utworzono

Krótka piłka: 2,7tyś. zł. Złożyłem już taki: [url=http://www.morele.net/inventory/info/KHtXP4/]zestaw[/url] NIE pod O.C.

Czy w tej cenie (2,7tyś.) można złożyć zestaw do O.C. który wyciągnie lepsze osiągi niż "mój"?

Pozdrawiam:)

  • Dobra wypowiedź 1

Youki
komentarz
komentarz

To do OC czy NIe bo raz piszesz tak, raz nie. 

Gość
komentarz
komentarz

W tej cenie wydajniejszy będzie zestaw bez OC.

Gość
komentarz
komentarz

Zestaw złożyłeś dobry

Evro
komentarz
komentarz (edytowane)

@youki: chodziło mi o to, czy złożę za taki sam fundusz zestaw OC który będzie znacząco lepszy od tego który podałem w linku

 

@Tassel: o taką wypowiedź mi chodziło

 

@ HAL900: Rozważam tylko wstawienie zamiast Vertex3D- taką samą kartę od Club3D, bo jest "niby stabilniejsza", ale za to mniej znana i popularna. Co o tym sądzicie

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

@ HAL900: Rozważam tylko wstawienie zamiast Vertex3D- taką samą kartę od Club3D

Daj linki do tych kart bo tłuką różne

KillaHill
komentarz
Evro
komentarz
komentarz (edytowane)

Daj linki do tych kart bo tłuką różne

 [url=http://www.morele.net/karta-graficzna-vertex3d-radeon-hd7870-2048mb-ddr5-256b-d-h-pci-e-471540918-1354-542684/]Vertex3d[/url]

 [url=http://www.morele.net/karta-graficzna-club-3d-hd7870-xt-tahiti-le-2gb-gddr5-2xmdp-hdmi-dvi-coolstream-cgax-7876xt-542133/]Club3d[/url]

 

Od początku rozmyślam o vertexie tyle że ma on niską kulturę pracy ( wysokie temperatury, głośny), a o club3d wiem tyle co z komentarzy na różnych stronach gdzie jest on sprzedawany ( dobre opinie, i że w miarę cichy).

 

A ogólnie to te karty wyglądają mi na bliźniacze, obydwie na Tahiti LE etc.

 

+ [url=http://pclab.pl/art52024-6.html]taki ot test[/url] z dwoma tymi kartami (niby vertex wypada o marginalne 0.1% lepiej od club, tymbardziej że jego cena jest niższa, oraz jest bardziej popularna(pewna))

  • Dobra wypowiedź 1
Evro
komentarz
komentarz

Ale czy sapphire nie poświęca trochę wydajności na rzecz stabilności? Czy może ta wersja (XT with boost) dogania tamte dwie?

 

Co do vtx'a to raczej jest XT, a przynajmniej jest o Black oparty na Tahiti LE. (mimo braku opisu to numer produktu zgadza się z Blackiem na innych stronach).

  • Dobra wypowiedź 1
KillaHill
komentarz
komentarz

Tylko czy napewno ten vtx to 7870xt?

 

Spójrz na taktowanie pamięci to się dowiesz 

Evro
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba jednak tego sapphirka wybiore bo on też XT na Tahiti LE, a na tym mi zależało w pierwszej kolejności, a tak to powinienem ( teoretycznie ) mieć stabilność vertexa3d o tej samej wydajności. :)

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Evro
komentarz
komentarz

Co do tego zestawu.

Bujam się strasznie z morele.net :(

Zestaw zamówiony 16.03.2013, jest 28.03.2013.

Najpierw było wszystko ok. - czekamy.   Etap drugi dzwoni do mnie miła Pani i mi mówi że nie ma moich ramów- no dobra, wymiana - no nie ma problemu, nie będę płakał.

Pani zapewniła mnie że PC będzie wysłany w piątek - 24.03.

Przychodzi 25.03 dostaję e-mail - przeniesiono termin wykonania zamówienia na 26, no i tak od tego momentu codziennie dostaję takie maile.

Jest 28 marca, z rana dzwoniłem do obsługi klienta, Pani zapewniła mnie - przekonała że jest pewna że przesyłka idzie dzisiaj. Po czym o godzinie 19 dostaję kolejnego maila z przeniesieniem...

Przeżyje opóźnienie... ale dwa razy okłamywać klienta ? Już żałuję że zdecydowałem się na ten serwis. : ( (A przygoda jeszcze się nie skończyła...)

KillaHill
komentarz
komentarz

Zrezygnuj z zamówienia

 

 CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
11. Czas realizacji zamówienia jest ustalany przez handlowca w chwili przyjęcia zamówienia do realizacji. Standardowo nie przekracza on 2 dni roboczych (dla zamówień złożonych do godziny 16:00 danego dnia. Sprzedawca zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu realizacji zamówienia o 1 dzień roboczy po uprzednim poinformowaniu Klienta. 

 

Pisz maila o rezygnacji w związku z złamaniem regulaminu, zamów zestaw w innym sklepie i za 2-3 dni będziesz go miał. 

 

Chociażby zestaw z tego posta w którym Ci polecałem 

Evro
komentarz
komentarz

Tyle że nie wiem czy to takie proste.. Na raty brałem a umowa już dawno podpisana.

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

No to ładnie się wpakowałeś. Zadzwoń jutro do banku w którym masz kredyt i dopytaj o rezygnacje z kredytu w związku z niezrealizowanym zleceniem z strony sprzedającego. Zresztą tym zajmie się również morele kiedy zrezygnujesz z zamówienia. Jednakże nie wiem czy nie będziesz zmuszony pokryć jakiś kosztów, chociaż tutaj powinno zrobić to za Ciebie morele.net bo to one jest WINOWAJCĄ tego zajścia

Gość
komentarz
komentarz

Ja juz tyle czekasz to daj na wstrzymanie ,.Dojdzie .Swoja drogą tyle czekać to mocno  nie w porządku  ze strony morele

Evro
komentarz
komentarz

Bulwersuje mnie jedynie fakt że obsługa klienta nie dość że każe na siebie czekać 10 minut to jeszcze na żywca rżnie głupa do słuchawki robiąc ze mnie(i traktując mnie jak) debila.

No ale cóż, jutro zadzwonię do banku, jak nie będzie problemu z karą za kredyt to anuluję zamówienie. A szkoda, bo miałem spore nadzieje co do morele.net.

Gość
komentarz
komentarz

Ale pewnie dłużej będziesz czekać jak od nowa będziesz składać i do tego cała procedura na raty od nowa

KillaHill
komentarz
komentarz

I masz gotowe rozwiązanie wyżej, w sumie faktycznie do zawarcia umowy z bankiem  dochodzi w momencie kiedy asortyment z tego sklepu zostanie wydany. 

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

umowę - przecież i tak pieniążków nie dostałeś zatem nie masz co zwracać bankowi, niech on "walczy" ze sklepem

Co prawda nic nie biore na kredyt ale jak się znajdzie na liście dłużników to  przez dziesięć lat w Polsce kredytu nie dostanie :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Dlatego konieczna jest konsultacja z PRzPK oraz UOKiK!



Niemniej -

w sumie faktycznie do zawarcia umowy z bankiem dochodzi w momencie kiedy asortyment z tego sklepu zostanie wydany

czyż nie?

Evro
komentarz
komentarz

To znaczy że jak się wycofam w ten sposób (po uzgodnieniu z bankiem) to znajdę się na liście dłużników?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.