x-kom hosting

Tablet do 500zł(+,-) dla dziewczyny - poszukuje

lysol22
utworzono
utworzono

Witam, jak w temacie. Możecie doradzić coś sensownego w tej cenie?? Chodzi głownie o internet, muzykę,filmy , ebooki, jakieś gry dosyć proste, no i chodzi żeby chodził internet PLAY online, jesli nie jest to mozliwe to jakie rozwiazanie, zeby obslugiwalo ten modem? Bardzo proszę o pomoc i sensowne odpowiedzi!

wellingtons
komentarz
komentarz

Jaki wyświetlacz, ile cali? Tablet ma być z 3G, GPS? Do czego ma być najwięcej wykorzystywany?

Gość
komentarz
komentarz

nie wydaje mi sie zeby byl tablet na androidzie z obsluga modemu jak rozumiem usb od play'a, co do tabletow na windowsie gwarancji nie dam ale wydaje mi sie ze powinno smigac tyle ze nieco drozszy grunt taki tablet

lysol22
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki wyświetlacz, ile cali? Tablet ma być z 3G, GPS? Do czego ma być najwięcej wykorzystywany?

 No mysle ze jakis od 7-10 cali. Może byc 3G, GPS nie potrzebny. Glownie muzyka, filmy, jakies proste gry, czytanie ebooków, materiały na uczelnie etc. No i oczywiście dobrze jakby ten internet z playa chodził. Rozdzielczosc jakas kolo 1024x760, z ips czy tam z ipc. To juz czekam na wasze propozycje

Edytowane przez lysol22
wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten jest dość dobry, ale jeszcze poszukam :).

 

http://hurtgps.pl/pl_PL/p/Tablet-Shiru-Samurai-7-cali-IPS-8GB-dostepne-od-reki/1542

 

 

 

 

SPECYFIKACJA:

  • Wyświetlacz 7”, 1024 x 600, IPS
  • Procesor Rockchip 2918 Cortex A8 1,2GHz
  • RAM 1GB RAM
  • Pamięć wewnętrzna 8GB pamięci
  • System operacyjny Android 4.0 ICS
  • Porty microHDMI, microUSB, microSD
  • Akumulator 3000 mAh
  • Aparat 2 Mpix
  • Kamerka 0,3 Mpix
  • Wymiary 182 x 120 x 10 mm
  • Waga 310 g

 

W ZESTAWIE:

  • Shiru Samurai 7
  • Ładowarka sieciowa
  • Słuchawki
  • Kabel USB
  • USB Host
  • Krótka instrukcja obsługi
  • Paragon lub FV - podstawa gwarancji


Tutaj masz od znanej firmy, ale słaby (bardziej płacisz za logo firmy niż tablet :) ):

 

http://www.mediamarkt.pl/tablet-lenovo-ideapad-a1,id-274005?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml



Kolejny tab od Shiru :): 

 

http://www.mall.pl/tablety/shiru-shogun-7-16gb-czarny

 

A jeśli dziewczyna ładna, to ja bym brał:

 

http://www.laptop24h.pl/index.php?id_product=135&controller=product&id_lang=7

Edytowane przez wellingtons
lysol22
komentarz
komentarz

No ten shiru nieźle wygląda, da się jakoś to obejść żeby chodził ten internet od PLAY? Ew cos z wiekszym wyswietlaczem? Mowisz ze do 500zł ten shiru bedzie optymalny?



Rozumiem, ze w zadnym z wyzej wymienionych nie bedzie chodzil net od playa?

Baikal
komentarz
lysol22
komentarz
komentarz

Mi to nie musi sie podobac tylko zeby byl jak najlepszy w takiej cenie, max 550zł. I zeby jakies gierki tez smigaly, no i najwazniejsze zeby zewnetrzny modem od playa mozna bylo podpiac, wiec zdaje sie sie na Was, ja sie na tym nie znam

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiesz na dwoje babka wróżyła, może działać, ale nie musi ;). Mi np: pendrive na Nexusie 7 działa, a inny już nie ;). PS. w Tabletach jest micro USB i musisz kupić przejściówkę.

Edytowane przez wellingtons
wellingtons
komentarz
komentarz

No mocny w miarę tablecik, ale można by było coś poszukać z 4 rdzeniowym prockiem, jeżeli twoja dziewczyna ma na nim zamiar grać w wymagające gry ;).  Duży PLUS tego tableta, to Android 4.1 :).

lysol22
komentarz
komentarz

Zadne wymagajace, jak myslisz w co ona moze grac :) Wydaje mi sie, że 4 rdzeniowy nie potrzebny... raczej jakies proste gierki typu przygodówki itd. A inny co mysla, bo widze tylko jeden/dwoch kolegow pomaga?

Gość
komentarz
komentarz

modem 3g usb do działania nie wystarczy żeby w tablecie był port usb - musi być system który ogarnie menedżer instalowany do systemu ze sticka, dlatego mowie ze na tabletach z androidem na pokladzie nie bedzie dzialac (jestem raczej pewny)

lysol22
komentarz
komentarz

To zaproponujcie jakiś tablet nie z androidem, żeby ten internet mógł chodzić...

lysol22
komentarz
komentarz

Wrzuciłeś tu laptopa :) ja mowie o tablecie

wellingtons
komentarz
komentarz

Jeśli nie chcesz Androida, musisz trochę wybulić na tableta. Możesz także kupić notebooka, które kupisz za mniej niż 1000 zł.

lysol22
komentarz
komentarz

To chyba trzeba jednak z androidem, laptopa mam wiec netbook bez sensu, a więc tablet tylko do wifi się nada. Czyli wobec tego z tych tabletów, które były tu wrzucone, który najlepiej polecasz?

wellingtons
komentarz
komentarz

Tego co ty znalazłeś, bo jest najmocniejszy, ale przekracza budżet o 100 zł ;). PS. Poczytaj jeszcze o nim opinie, jak będzie miał dobre to kupuj śmiało, jak złe to wróć do nas :).

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam ci jeszcze ten:

http://allegro.pl/tablet-goclever-tab-r83-mini-ips-2x1-6ghz-and-4-1-i3048288767.html

Ekran 8 cali IPS i rozdzielczość 1024x768, karta Mali400 z rozdzielczością 1920x1080. Oprócz tego procek 1.6 GHz, waga ok. 500g i Android 4. Dodam jeszcze, unikaj Manty ;).

Edytowane przez wellingtons
Gość
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/tablet-ainol-crystal-2x1-5ghz-8gb-4-1-etui-i3051694627.html

 

ktoś mi polecił tego, cenowo bardzo dobrze. Cos wiecej o nim mozecie powiedziec? I z miejsca ogarnia ponoc tego neta z playa, a nie tak jak kolega pisal ze android tego nie ogarnie

napisałem że tak mi sie wydaje jeśli chodzi o tablety na androidach ale pewnosci nie mam

Ownelek.
komentarz
komentarz

To zależy jeszcze co dziewczyna będzie chciała na nim robić. Osobiście posiadam TEN TABLET za 300 zł i sprawuje mi się super jak za tak niską cenę. Do 500 zł poleciłbym Ci również TABLETA TRACER . 





Nie jestem znawcą w tym temacie ale kiedyś jak kupowałem tableta to te dwa przypadły mi do gustu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.