x-kom hosting

Manta MID08

Raf2524
utworzono
utworzono

Witam ile mogła by kosztować wymiana wyświetlacza w tym tablecie kupiony w Media Expert i tam go chce na gwarancje oddać

ITakZapomne
komentarz
komentarz

Z pewnością będzie nieopłacalna (o ile w ogóle będzie możliwa) gdyż sam tablet kosztuje 200zł

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

EJ haha, powiem coś. Kupiłem ten sam tablet w tym samym sklepie, ale wg nie działał, a kasy już od pół roku nie oddają, mimo to, że tablet oddałem.

Dobra, a teraz wróćmy do tabletu. Kiedy go kupiłeś? Jak możesz go zwrócić to zwróć. Wymiana wyświetlacza jest nie opłacalna. Może go sprzedaj, będzie to bardziej opłacalne. Chyba że masz gwarancje, to za free ci wymienią ;).

Edytowane przez wellingtons
  • Dobra wypowiedź 1
Raf2524
komentarz
komentarz

kupiłem go niedawno ok 2 miechy temu ale raczej za free to mi nie wymienią bo to z mojej winy chyba że są tak głupi że to zrobią:D

wellingtons
komentarz
komentarz

Mi w Nexusie 7 bez problemu wymienili za free, ale w rtveuroagd ;).

  • Dobra wypowiedź 1
Raf2524
komentarz
komentarz (edytowane)

a jak by powiedzialei ze trzeba bendzie zapłacić to moge się jeszcze wycofać ??I jeszcze ile bym dostał za niego w takim stanie

Edytowane przez Raf2524
wellingtons
komentarz
komentarz

Idź i spytaj się, czy za free wymienią (na gwarancji za free ma być), możesz jedynie zapłacić za przesyłkę, do serwisu. W tym takim stanie to mniej niż 100 zł, za 50 zł ktoś może się skusi ;).

  • Dobra wypowiedź 1
Raf2524
komentarz
komentarz

teraz trzeba wymyśleć jakiś dobry bajer żeby za free poszło :D Jakieś propozycje ? :D

wellingtons
komentarz
komentarz

Powiedz że ci spadł Na dywan z 1.5 m i załatwione. Albo ubij obudowę i porysuj i powiedz, że spadł ze schodów + dostaniesz new obudowę i sprzedaż go drożej ;).

  • Dobra wypowiedź 1
Raf2524
komentarz
komentarz

nic nie jest porysowane tylko z palców go wyczyścić i jak nówka :D i może powiem że jak podłączałem modem usb to zawieszał się i trzeba było wyłanczać to wgl całego wymienią:D

wellingtons
komentarz
komentarz

Nigdy ci całego nie wymienią , bo to tylko na drugi dzień, nawet jakby go czołg przejechał, to na gwarancje, a wtedy serwis nowego daje, ale to serwis, nie e sklep ;).

  • Dobra wypowiedź 1
Raf2524
komentarz
komentarz

wiem że na 2 dzień mi nie dadzą gdzieś pewnie pisze że 2 tygodnie max czy cos takiego a i tak siedzi tam z miesiąc

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra idź do sklepu i rodzaj na gwarancje, potem ewentualnie sprzedaj.

Edytowane przez wellingtons
  • Dobra wypowiedź 1
Raf2524
komentarz
komentarz

po co sprzedawać jak dobry to jeszcze się nim pobawie :D

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra myślę, ze temat można skończyć ;). Chyba że jeszcze czegoś nie wiesz :). I pamiętaj na gwarancji powinieneś zapłacić tylko za przesyłkę ;).

Edytowane przez wellingtons
Raf2524
komentarz
komentarz (edytowane)

przeczytam dokładnie jeszcze gwarancje i raczej to już wszytsko dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Raf2524

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.