x-kom hosting

Program do Rozliczenia PIT

rudger
utworzono
utworzono

Hej,

Wrzucam link do Programu do rozliczenia PIT firmy Format. Temat na czasie, bo przecież wszyscy teraz rozliczają podatki:

 

http://szybkie-pity.pl/program-pity-2013.html

 

Podstawowe funkcje programu:

 

  • Rozliczanie PIT 28, 36, 36L, 37, 38
  • Zapisywanie, Import/Export plików
  • Wydruk lub przeniesienie do systemu e-deklaracji
  • Lista Urzędów Skarbowych
  • Kalkulator PIT

Działa na Pewno na Windowsie, nie wiem jak Linux i inne.

 

Jak macie jakieś inne programy, dorzucajcie!

  • 3 lata później...

4pc
komentarz
komentarz

Jest całkowicie darmowy, proszę - http://pitprojekt.pl

Prosty, banalny, nie wymaga cudownej wiedzy - w zasadzie nawet nie mając o tym większego pojęcia, na spokojnie sobie z tym poradzicie.

Kwestia posiadania dokumentów.

  • 9 miesięcy później...
Arowana14
komentarz
komentarz

Ja też rozliczalam się przez neta. Z tym, że przez stronke pitax.pl Ogólnie wszystko szybko i łatwo tam wszystko można pouzupełniać, każdy sobie poradzi.. No i stronka też jest w pełni darmowa. Nawet pomoc konsultanta na czacie jest za free. 

Matematyk0
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Arowana14 napisał:

Ja też rozliczalam się przez neta. Z tym, że przez stronke pitax.pl Ogólnie wszystko szybko i łatwo tam wszystko można pouzupełniać, każdy sobie poradzi.. No i stronka też jest w pełni darmowa. Nawet pomoc konsultanta na czacie jest za free. 

 

A nie łatwiej ściągnąć oficjalny program Ministerstwa Finansów - e-deklaracje? Jak nie wiadomo co wpisać w dane pole, najeżdżasz myszką i masz. Do tego miliardy instrukcji w internecie, kwestia wpisania hasła w Google. 

 

Wypełnienie przeciętnego PITa w tym programie zajmuje mi dwie minuty, kolejną minutę później PIT jest na serwerach MF, a ja mam potwierdzenie, że przyjęli i nie ma żadnych błędów w formularzu.

Arowana14
komentarz
komentarz

W tamtym roku próbowałam ale dwa razy mi się przycięło i zrezygnowalam.

jukasz
komentarz
komentarz

W Sklepie Windows jest darmowy e-pity jakby ktoś potrzebował (w dziale aplikacje jako promowany).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.