x-kom hosting

Podział prędkości internetu poprzez WIFI - TP-LINK 54M. Jak ustawić?

tabun69
utworzono
utworzono

Chciałbym podzielić prędkość łącza komputerowego  w taki sposób aby określonym komputerom łączącym się z modemem przez wifi, przypisać określoną prędkość. Przeszukałem sporo na ten temat w internecie lecz nie znalazłem instrukcji jak to zrobić dla tego modemu. .

Mój panel sterujący wygląda jak poniżej. Byłbym wdzięczny za pomoc które z poniższych wartości mnie interesują i co mam w nie wpisać by poszczególne komputery miały przypisaną określoną prędkość. (oczywiście mam dostęp do wszystkich danych tychże komputerów)

 

9_1273557125.jpg



anyone?:)

Janiaking
komentarz
komentarz (edytowane)

no to stwórz reguly do physical port - WLAN i jazda... ale nie wiem jak to chcesz kontorolować przy DHCP, no chyba że to mała sieć w domu

Edytowane przez Janiaking
tabun69
komentarz
komentarz

Tak, sieć jest zrobiona na wzór sieci domowej. Podłączonych jest raptem 4-5 komputerów.  "physical port" - nie wiele mi to mówi. .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.