x-kom hosting

Wybór telefonu do 450 zł - wymagania.

mirczuk
utworzono
utworzono

Otóż szukam jakiegoś nowego telefonu :) Używki, ale w dobrym stanie. Cena do max 450 zł i tutaj od razu mówię. Odpadają Xperie (wygląd) jak i Huaweie. Pierw myślałem nad Lg Swift L5 ale nie da się go zmodyfikować (brak romów, kerneli itp). Tak więc on odpada. Musi mieć w miarę duży ekran coś jak LG5. Zastanawiałem się nad czymś z Samsungów Galaxy, ale ceny powalają. Tak więc szukam czegoś z Androidem min. 4.0.1 jak i wsparciem (xda). :)

Fear33
komentarz
komentarz

jeżeli chcesz się bawić w modyfikacje , CFW i oczywiście być kucharzem FW to ja ci polecam Nokia C6 chociaż jest bardzo słabo wydajnościowo ja na niej działałem cuda :D

a tak to do modyfikacji i w tym budżecie bardzo dobrym wyborem będzie http://allegro.pl/samsung-i9001-galaxy-s-plus-bez-sim-2-3-poznan-i3011397759.html

mirczuk
komentarz
komentarz

Ty z tą nokią to poważnie. ? Kumpel miał to "coś" przez rok. Telefonem bym tego nie nazwał. A SGS właśnie rozmyślam.

Tanatoss
komentarz
komentarz

Za tą cenę będziesz miał nowego galaxy mini 2, również będzie aktualizacja do 4.1

Fear33
komentarz
komentarz

bierz Galaxy S Plus

gizmo223
komentarz
komentarz

Zastanawia mnie jedno czemu się tu wypowiadają osoby, które nie mają pojęcia co polecają oraz jaki chłam polecają, bez zastanowienia bierz Galaxy S Plusa, nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz!

  • 3 miesiące później...
Gość
komentarz
komentarz

dalezy mi sie za to pewnie złota łopata, ale mam na sprzedaż galaxy arc s za 450zł

WujekGamer
komentarz
komentarz

Sgs+ mistrzowski ale ja go popsułem xd

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

JózefPiech
komentarz
komentarz

Używane telefony nie są drogie, próbowałeś jakiś smartfon obejrzeć? też powinieneś się zmieścić w cenie.

Gość
komentarz
komentarz

ja mowie oferuje arc s za 450 z gwarancją, a osobiscie nie potrzebuje telefonu bo mam nexusa 4

Evoq_com_pl
komentarz
komentarz

Autor zaznaczył,że nie chce niczego z Xperii,więc pozostaje tylko Galaxy S Plus,z tym że masz tam starszą wersję systemu Android,która moim zdaniem jest lepsza niż 4.1.

Fear33
komentarz
komentarz

bierz Samsung Galaxy S Plus

jeżeli nie chce mieć starego androida zawsze można wgrać 4.1 i do tego jakiś romik :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.