x-kom hosting

Czy Warto Podłanczać Mintor Kablem Dvi ?

Gość
utworzono
utworzono

A więc tak jak w temacie jest jakaś różnica obrazu (ostrość,rozdzielczość) między monitorem LCD podłączonym pod normalną przejściówkę a takim który został podłączony pod DVI ?? Proszę o pomoc bo nie wiem czy opłaca się kupować taki kabelek.Gdyby mogło to pomóc to mam monitor EIZO L557 17".

Boski4
komentarz
komentarz

Zmiany w rozdzielczości nie będzie, gdyż monitor nie wyciągnie więcej niż zaprogramowana a jeżeli chodzi o obraz to złącze DVI to złącze cyfrowe.

dar55
komentarz
komentarz

D-sub - DVI -karta cyfrowy sygnał przerabia na analogowy D-sub -> lcd przerabia na cyfrowy

DVI -DVI , karta wysyła cyfrowy obraz LCD go odbiera

wniosek ?

Gość
komentarz
komentarz

hmm wniosek chyba taki że lepszą jakość obrazu osiągnę przy DVI. :) THX... A może macie jakieś fotki takiego samego monitora podłączonego pod VGA i DVI pokazujące te różnice ??

rafidoc
komentarz
komentarz

Nie zobaczysz żadnej różnicy. Mój kolega wymienił kartę graficzna n taką z DVI i po zamontowaniu bardzo się rozczarował że obraz nie jest lepszy . Ja swojego SAMSUNG- a BF731 podłączałem pod oba gniazda na dwóch różnych kartach i obraz zawsze był taki sam.

Gość
komentarz
komentarz

No właśnie... Przeglądałem też inne fora i tam niektórzy pisali ze obraz jest bez porównania,"żyleta". A niektórzy że bez różnicy czytałem też gdzieś ze można zobaczyć tą różnicę gołym okiem a najlepiej na monitorach 17" lub większych a ja właśnie taki posiadam.

dar55
komentarz
komentarz

najprościej to idż do koleśia pozycz kabel i podłącz , jak będzie różnica ( w grach i filmach) to se kupisz

Boski4
komentarz
komentarz

Zrób tak jak mówi dar55, albo idź do sklepu i powiedz sprzedającemu żeby ci pokazał różnice między tymi dwoma wejściami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.