x-kom hosting

Ograniczenie GPU przez CPU oraz odwrotnie

DawidNS
komentarz
komentarz

Cześć.

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy Intel core i7 4771 (nie podkręcany) ograniczałby kartę graficzną Gigabyte GTX 980 g1 gaming w grach typu Crysis 3, Far cry 4? Oczywiście pomijając zasilacz i ramy.
Pozdrawiam.

Youki
komentarz
komentarz

Genieralnie nie, a nawet jeśli to w minimalnym stopniu.

DawidNS
komentarz
komentarz

Aha, dzięki.

Falron
komentarz
komentarz

A jaka max grafe proponowalibyscie do i5 4460? 

  • 5 tygodni później...
Vasq
komentarz
komentarz

Zamówiłem gtx 970 g1 - mam procka i5 2500k do ilu musiałbym go podkręcić żeby zbytnio karty nie zwalniał? (ofc. chłodzenie i pasta nie stockowe)

Youki
komentarz
komentarz

Najlepiej ile cooler i płyta pozwoli. 

Vasq
komentarz
komentarz

Ogólnie to jestem typowy zielony w temacie OC, więc mam nadzieję, że uda mi się do 4,5 Ghz dobrnąć :D - ktoś tam mi mówił że tyle powinno starczyć ;)

Youki
komentarz
komentarz

Będzie OK. 

539
komentarz
komentarz

Ogólnie to jestem typowy zielony w temacie OC, więc mam nadzieję, że uda mi się do 4,5 Ghz dobrnąć - ktoś tam mi mówił że tyle powinno starczyć

Nie działaj pochopnie, jak czegoś nie wiesz czytaj, pytaj :)

Jest dużo poradników na temat OC w sieci jak i doświadczonych overlockerów , którzy dzielą się często bardzo cenną wiedzą :)

  • 3 tygodnie później...
haflinger123
komentarz
komentarz

Siemka, może mi ktoś powiedzieć czy fx-6300 i 650Ti sie przypadkiem nie ograniczają wzajemnie(mam bardzo niska ogólna wydajność)?

Jaka karta max do tego procka w raczej w drugą stronę nie bedę wymieniał?

Gość
komentarz
komentarz

Ten procesor może obsługiwać mocniejsze karty .Możesz włożyć GTX 660 / GTX 660 Ti

haflinger123
komentarz
komentarz

Duża jest róznica w tych kartach a mojej?

Da sobie rade z GTX 960?

Gość
komentarz
komentarz

Procesor ma oc ? W niektórych grach GTX 960 nie osiągnie całych swoich możliwości przy tym procesorze .Ten test dobrze pokazuje różnice np http://pclab.pl/art63572-7.html

  • 2 tygodnie później...
pawel0790
komentarz
komentarz

Zagrajcie sobie w Wiedźmina 3 na i5 i jakimś hd7850 a potem np. Phenomie x4 965 i gtx 960. Pierwsza opcja to low i 30-40fps a druga mieszanka high/ultra i przeważnie 40+fps (tylko w miastach czy jakichś osadach 30+). W tym przypadku to ten i5 jest bardziej ograniczony przez kartę.

rafalluz
komentarz
komentarz

Ale to nie świadczy o tym, że Phenom ogarnia GTXa w 100%. Jakbyś miał i5 + 960, miałbyś jeszcze lepszą wydajność.

  • 3 tygodnie później...
sszero
komentarz
komentarz

Siema do ile mogę podkręcić i5 4460 z płytą główną AsRock H81M   tak aby nie ograniczał gtx 970 oc ?

sszero
komentarz
komentarz

diziongof a na tej płycie głównej można podkręcać?


i czy to jest trudne ? czy potrzebuje dodadkowego chłodzenia? czy wystarczy boxowe od intela?

sszero
komentarz
komentarz

Dzięki nie zauważyłem :P

cyryl1991
komentarz
komentarz

Witam. Mam pytanie. Byc może ktoś mi pomoże tutaju.

Grafika: Asus Radeon 5450 silent 1 Gb

Procesor : Intel Celeron D 2.66 MGh

Pamięc ram DDR3 4Gb

Mianowicie kmputer tnie i moje pytani brzmi czy procesor nie jest zbyt słaby na tą grafike. Moze to głupie pytanie ale nie znam sie na tym i nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje. mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktos kto w jakis sposob mi pomoże :)

 

Youki
komentarz
komentarz

DDR3

ntel Celeron D 2.66 MGh

Coś chyba pomyliłeś, a ten CPU w dzisiejszych czasach to niezbyt nawet i do przeglądania internetu się nadaję. 

cyryl1991
komentarz
komentarz

Coś chyba pomyliłeś, a ten CPU w dzisiejszych czasach to niezbyt nawet i do przeglądania internetu się nadaję. 

Co mogłem pomylić ? Czyli procek do wymiany ?

Youki
komentarz
komentarz

Podaj model płyty głównej. Jeśli nie wiesz jak to przykładowo w CPU-Z w zakładce Mainboard znajdziesz. 

cyryl1991
komentarz
komentarz

Podaj model płyty głównej. Jeśli nie wiesz jak to przykładowo w CPU-Z w zakładce Mainboard znajdziesz. 

MSI G41M-P33 COMBO (MS-7592)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.