x-kom hosting

Na jakie gry czekacie w roku 2015?

maped71
utworzono
utworzono

Wiadomo, 2013 ma być rokiem GTA V (zapowiewdziane również na pc:)) i, być może, Watch Dogs. Jest jednak sporo fajnych gier, uważam, że ten ranking wybrał całkiem niezłe tytuły - nie skupiali się tylko na tych najgłośniejszych, ale jest kilka produkcji, które pewnie nie sprzedadzą się w milionach egzemplarzy i traktowane będą jako super gry, w które nikt nie grał - jak niegdyś Beyond Good and Evil - a szkoda.

Osobiście po zapowiedzi i przeczytaniu nieco więcej na temat Metro Last Light już się jej nie mogę doczekać, zresztą podobnie, jak The Last of Us. Oczywiście wszystko to w kolejce zaraz po GTA V:)

Chvasciu
komentarz
komentarz (edytowane)

Ciekawie zapowiada się Crysis 3.

 

Beyond Good and Evil według mnie jest świetną grą, może nie miała takiego rozgłosu jak inne ale nadrabia to fabułą.

Edytowane przez Chvasciu
  • 3 tygodnie później...
damian1876
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja to czekam tylko na GTA V.To będzie coś...

Edytowane przez damian1876
  • 1 miesiąc później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Z gier na konsole to nic nie ma ale na PC czekam na Total War: Rome 2.

Komputel_pl
komentarz
komentarz

Ja z niecierpliwością oczekuje premiery Wiedźmina 3,początkowo data była na ustalona na lato 2013 roku,jednak może się to przesunąć jeszcze o rok,co nie jest dobrą nowina dla fanów całej serii. Poza tym wielki przebój GTA V- już wkrótce,nie mogę doczekać się wersji konsolowej.

Sibilian
komentarz
komentarz

Gears of War: Judgment, Bioshock Infinite.

Freezer.
komentarz
komentarz

A ja z wielką niecierpliwością czekam na  Company of Heroes 2  oraz jestem ciekaw GRIDa 2

maped71
komentarz
komentarz

ooo tak! na Grida 2 też czekam z niecierpliwością, w jedynkę łupałem aż nie skończyłem:) zresztą najpierw na kompie, a później na ps3, drift w tej grze moim zdaniem rządzi... a z samochodówek na przyszły rok to jeszcze Drive Club.

Freezer.
komentarz
komentarz

Drive Club.

 

No ta gra jak na razie świetnie się zapowiada na PS4.

  • 3 miesiące później...
maped71
komentarz
komentarz

Grubo po E3, więc wiadomo już na co czekać:) Mnie strasznie zajarał gameplay The Division, nowy MGS no i rzecz jasna Batman... Na Watch Dogs czekam już od roku, chętnie też bym sprawdził nowego Thiefa oraz Splinter Cella... Nic, tylko cieszyć się i grać!;D

  • 1 miesiąc później...
vaxtor
komentarz
komentarz

Ja czekam na Diablo 3 PL na Playstation 3

Ownelek.
komentarz
komentarz

GTA V, nie mogę się doczekać. 

  • 10 miesięcy później...
slivero
komentarz
komentarz

Oczywiście Call Od Duty , GTA 5 , Wiedźmin 3 to tak na szybkiego ale tych gier będzie mnóstwo :)

Gość
komentarz
komentarz

ja z fascynacja call of duty dalem sobie spokoj po ghoscie ktory jak dla mnie jest klapa single oraz multiplayer - z cala pewnoscia czekam na gta 5 :D

slivero
komentarz
komentarz

Ogólnie nigdy nie ruszałem singla w COD-zie , bo nie wydaje mi się to być jakieś interesujące . Multiplayer sam w sobie nie jest zły , lecz jedna kwestia próbuje ze skutkiem psuć tą grę mianowicie sami gracze po przez szeroko rozumiane kamperstwo i nadużywanie noobiskich konfiguracji ( LKM + termalne ). Jak widzę kolesia który przez cały mecz kampi perfidnie po rogach to aż chce się wyłączyć grę.

Gość
komentarz
komentarz

ja jakos nie widze szczegolnych wynikow u kamperow bardziej irytujace jest jak ktos chce wejsc pograc dla odstresowania a tu jakis typ wrzuca na wszystkich wokol ze kamperzy hakerzy itp itd

slivero
komentarz
komentarz

Zauważ gdy grasz już na wyższym poziomie i wbijasz np. KEM strike a tu taki camper random zabija cię kill przed celem .

  • 4 miesiące później...
Patryczeski
komentarz
komentarz

W 2014 nie bardzo mam na co czekać może GTA V i Diablo,. Lekko odejdę od tematu, w 2015 czekam na Uncharted na ps4, parę filmików juz pokazali ;-)

Tapnięte z Xperia Z

  • 2 miesiące później...
slivero
komentarz
komentarz

ZMIENIŁEM TYTUŁ NA AKTUALNY ROK .

 

Zachęcam do wypowiedzi .

539
komentarz
komentarz

Czekam na na to co wydarzy się w związku z Crysis.

slivero
komentarz
komentarz

No ciekawe co będzie . Liczysz na następną część w tym roku ?

539
komentarz
komentarz (edytowane)

W zasadzie ciężko o oczekiwania. 

Podobno Nowy produkt ma być czymś zupełnie świeżym, innym ...nie wiem.

Było by oczywiście fajnie zagrać w tym roku :)

Bardzo polubiłem całą serie. Jak do tej pory urzekła mnie najbardziej Crysis2, lecz oczywiście odsłona trzecia to dużo bardziej zaawansowany technicznie produkt.

Kiedyś czytałem taka oto wzmiankę :

http://gry.onet.pl/wiadomosci/czwarty-crysis-nie-bedzie-sie-nazywal-crysis-4/lgdqg

 

Za to moja ukochana liczy na długą i fantastyczną przygodę związaną z grą w nową odsłonę Wiedźmina.

Trzymam również kciuki za wydaniem jak najfajniejszych dodatków pozwalających zwiększyć długość i atrakcyjność rozgrywki Far Cry 4.

Edytowane przez 539
slivero
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to padł Crytek .

Gość
komentarz
komentarz

jak dla mnie camperzy to najwieksi przegrani, w realnym swiecie panuje zasada jednego strzalu i zmiany pozycji , jeszcze zabawniejsi sa wielce snajperzy z latarka :D 3/4 camperow tak wylapuje bo z daleka widac swiatelko ale coz wydajnie im sie ze sa bardziej profesjonalni... xD

539
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to padł Crytek .

Ops..? Jak to możliwe?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.