x-kom hosting

Okna folderów nie pokazują się.

Maciej940502
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! 

Mam problem. nie wiem czy to wina systemu, ale postaram się to dobrze opisać.

Mam komputer stacjonarny z Windows 8 PL 64-Bit. Od Nowosci wszystko chodziło dobrze i nadal chodzi, alee... gdy próbuję otworzyć mój komputer lub jakikolwiek folder z pulpitu albo cos innego co wymaga pojawienia się okna to własnie to OKNO się nie pokazuje :( Z początku wszystko otwierałem poprzez Menadżer Zadań, ale i teraz się i on nie wyswietla. na pasku narzędzi tym na dole tam gdzie jest głosnosć i inne duperele pokazuje sie ikonka, że został on uruchomiony ale nie otwiera się ŻADNE okno :/

Może mi ktos doradzić co z tym zrobić? Może został wcisnięty jakis skrót klawiszowy albo cos innego co mogę zrobić sam z Waszą pomocą. Czy potrzeba tu serwisu?

Bardzo proszę o pomoc ! ! !

Nie wiem czy odpowiedni dział, ale piszę w rozpaczy bo to nowy komputer jest.

Edytowane przez Maciej940502

Youki
komentarz
komentarz

Windows jest oryginalny ? 

Maciej940502
komentarz
komentarz

Tak. To jest nowy komputer kupiony w Vobisie z wgranym już systemem.

Maciej940502
komentarz
komentarz

Dzisiaj byłem w Vobisie z samą skrzynką i tam po podłączeniu do ich własnego monitora, myszki i klawiatury wszystko piękinie działa. Ucieszony przyjeżdżam do domu i co? DUPA! Zas to samo. nie wiem co to może być :(
Jest możliwe, aby głosniki, klawiatura, myszka, kamera internetowa z mikrofonem robiły jakies zwarcie czy cos innego?????

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Naciśnij [b]Windows + R[/b] -> eventvwr.msc -> rozwiń gałąź -> Dzienniki systemu Windows -> Zapisz każdą z gałęzi jako plik z rozszerzeniem [b].evtx[/b] za pomocą PPM na każdą -> Zapisz dzienniki jako. Zapisane pliki wrzuć na jakiś serwer i podaj linki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.