Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Okna folderów nie pokazują się.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Maciej940502

Maciej940502
  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralny

Napisano 11 styczeń 2013 - 19:26

Witam! 

Mam problem. nie wiem czy to wina systemu, ale postaram się to dobrze opisać.

Mam komputer stacjonarny z Windows 8 PL 64-Bit. Od Nowosci wszystko chodziło dobrze i nadal chodzi, alee... gdy próbuję otworzyć mój komputer lub jakikolwiek folder z pulpitu albo cos innego co wymaga pojawienia się okna to własnie to OKNO się nie pokazuje :( Z początku wszystko otwierałem poprzez Menadżer Zadań, ale i teraz się i on nie wyswietla. na pasku narzędzi tym na dole tam gdzie jest głosnosć i inne duperele pokazuje sie ikonka, że został on uruchomiony ale nie otwiera się ŻADNE okno :/

Może mi ktos doradzić co z tym zrobić? Może został wcisnięty jakis skrót klawiszowy albo cos innego co mogę zrobić sam z Waszą pomocą. Czy potrzeba tu serwisu?

Bardzo proszę o pomoc ! ! !

Nie wiem czy odpowiedni dział, ale piszę w rozpaczy bo to nowy komputer jest.

Użytkownik Maciej940502 edytował ten post 12 styczeń 2013 - 08:55

• 0

#2 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 48723 postów
7480
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Dębica

Napisano 11 styczeń 2013 - 19:46

Windows jest oryginalny ? 

• 0

Kupujesz nowy komputer?! Jakie sztuczki stosują nieuczciwi sprzedawcy? Zobacz na co warto zwrócić uwagę: www.stopgotowcom.pli w przyszłości nie żałować

#3 OFFLINE   Maciej940502

Maciej940502
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralny

Napisano 11 styczeń 2013 - 20:10

Tak. To jest nowy komputer kupiony w Vobisie z wgranym już systemem.

• 0

#4 OFFLINE   Maciej940502

Maciej940502
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralny

Napisano 13 styczeń 2013 - 17:18

Dzisiaj byłem w Vobisie z samą skrzynką i tam po podłączeniu do ich własnego monitora, myszki i klawiatury wszystko piękinie działa. Ucieszony przyjeżdżam do domu i co? DUPA! Zas to samo. nie wiem co to może być :(
Jest możliwe, aby głosniki, klawiatura, myszka, kamera internetowa z mikrofonem robiły jakies zwarcie czy cos innego?????

• 0

#5 OFFLINE   Natsuki Kuga

Natsuki Kuga
  • Moderator
  • 1785 postów
291
Znakomity

Napisano 14 styczeń 2013 - 16:58

Naciśnij Windows + R -> eventvwr.msc -> rozwiń gałąź -> Dzienniki systemu Windows -> Zapisz każdą z gałęzi jako plik z rozszerzeniem .evtx za pomocą PPM na każdą -> Zapisz dzienniki jako. Zapisane pliki wrzuć na jakiś serwer i podaj linki.

• 0

Dlaczego nie warto korzystać z programów firmy IOBit: http://shanegowland....-sucky-company/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)