x-kom hosting

Do 1300

ibm
utworzono
utworzono

czesc

co polecacie do 1300 zl

nowe albo uzywane

co szukac?

najlepiej zeby mial przynajmniej 2 ghz i 256 ramu

wiec chodzi mi o laptopa

glownie do neta gg nuty i ewentualnie czasem se zagrac w cos ; p

Popek
komentarz
komentarz
Ale procek cienki.

Bo ty wszystkie najlepsze lapy wziąłeś :D

//To po co sie odzywasz bez potrzeby?

//Przemek

Gość
komentarz
komentarz

Bo to laptop jednej z najgorszych firm. Jak chcesz, to kupuj.

Rudyy
komentarz
komentarz

witam!a ja mam podobne pytanie.Bo szukam laptopa kolo 1300 zł + - (uzywany)chcialbym by byl pod filmy ale by czasem jakies gierki na nim poszly, czyli np. warcraft 3chcialbym an nim ruszyc tez jakiegos starszego AutoCAD'a (o nowym to pomarzyc moge :P )no i oczywiscie nie obejdzie sie ebz wi-fi - jakies propozycje?prosilbym o jakas pomoc, za czym sie rozgladac, IBM wiem z enajlepszy ale jakie inne firmy byscie polecili? i jakie procki, bym sam wiedzial co szukac;-)dobre sa te intel M czy cos w ten desen? no i czy grafika INTEL dobra/ bo ja chyba mam teraz zintegrowana na plycie glownej w stacjonarnym, ale wydaje mi sie gownem neisamowitym:/ z gory wszytskim dziekuje za pomoc;-)no prosze odpisz ktos:)PLISSSS :P bo niedlugo trza bedzie juz dokonac zakupu

Rudyy
komentarz
komentarz

hmm musze przyznac ze pierwsza propozycja ciekawa;-) sprzedajcy tez uczciwy bo dziewczynie kupilem u niego laptopa i w praktycznie idealnym stanie byl ;-)

tylko moje pytanei czy HP to dobra firma jest ? bo ja wiem ze IBM to solidne komputery robi, Dell keidys byl dobry ale czytalem z eteraz slabiej, ale o HP nie mam wyrobionego zdania? Moze jakas podpowiedz?:)

z gory dziekuje:D

szczepan522
komentarz
komentarz
HP to dobra firma jest ?

jest to na pewno jedna z przodujących firm na świecie...

IBM to solidne komputery robi

HP tez ;) miałem niejednokrotnie styczność z ta firma i jakoś mi jeszcze nie podpadła :P

Moze jakas podpowiedz?

A co byś chciał usłyszeć ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hewlett-Packard

A teraz na całkiem poważnie... Naprawdę mogę tobie z ręką na sercu polecić ta firmę i produkowane przez nią notebooki no może poza kilkoma modelami ale nie wnikam :P tak wiec zrobisz jak uważasz ;)

Rudyy
komentarz
komentarz

dziekuje za pomoc:) w takim razie jak juz ta reke na sercu trzymasz to zaufam Ci i rozwaze HP :) wiesz boje sie troche bo aparaty HP zostawiaja duzo ale naprawde duzo do zyczenia:P

a moglbys mi wymienic kilka modeli HP na ktore lepiej uwazac? tak wies na wszelki wypadek bym z moim slepym szczesciem sie na nie , nie sqsil:-)

ps. a co uwazasz o laptopach dell?

Kurzun
komentarz
komentarz
dell?

Moim zdaniem najlepsze na rynku. Precyzyjne wykonanie no i wytrzymałość.

szczepan522
komentarz
komentarz
Precyzyjne wykonanie no i wytrzymałość.

dokładnie ;) dodam jeszcze od siebie tyle ze 2 miesiące temu kupowałem laptopa starszego bo miałem ograniczony fundusz (1000zl) i w grę weszły tylko 2 typy albo HP lub IBM trafiło na IBM'a

Rudyy
komentarz
komentarz

no wlasnie ja bym tez sie sklanial ku laptopowi firmy IBM a mianowicie :)

http://allegro.pl/item273570550_tytanowy_i...mbo_poznan.html

co o nim sądzicie? Takiego kupilem ostatnio dziewczynie i do jej wymagan w pelni wystarczy ale dodam ze laptop przyszedl w idealnym stanie zadnych rysek , i wad. Dlatego sklanialbym sie by kupic u tego samego sprzedawcy bo wiem juz ze jest pewny. i nie dostane bubla nie dzialajacego.

tylko zastanawiam sie czy jak dokupie u niego pamiec do 1 GB łacznie czy ruszy mi jakisAutoCAD na tym? (no i mysle o powiekszeniu dysku )

bo wyzej szczepan522 polecil http://allegro.pl/item274059920_ideal_hp_n...0_wifi_dvd.html tego samego sprzedawcy , o podobnych parametrach, tylko pytanie co wybrac :) bo ten HP chyba ma troche lepszy procek co?

no chyba ze zaproponujecie cos dell'a bym mial jeszcze wiekszy problem:-) (o dellu slyszalem ze sie psuja, chociaz tez cos wierzyc mi sie w to nie chce :/ )

ps. jak myslicie ile moze kosztowac powiekszenie pamieci o 512 mb i dysku z 30 na 60?

pozdrawiam! i dziekuje za odpowiedz:)

ps. przedmioty od tego pewnego sprzedawcy : http://allegro.pl/show_user_auctions.php?u...648&order=p moze cos lepszego w podobnej cenie zauwazycie;-)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.