x-kom hosting

Na Monitorze Nic Się Nie Wyświetla

rnd
utworzono
utworzono

Po włączeniu komputera po 4 tyg. przerwie uruchamiam komputer i nic nie wyświetla się na monitorze, cały czas jest na czuwaniu , jednak monitor jest sprawny bo używam go do drugiego komputera. Rozkręciłem komputer i odłączyłem kartę AGP gdyż mam także zintegrowaną kartę jednak to samo. Co może być przyczyną? Konfiguracja komputera:

Płyta Główna Intel Desktop Board D845GBV

Celeron 1.7 GHz

GeForce 4 MX 440

256 MB RAM DDR

Dysk Twardy Segate 40 GB

Proszę o szybką pomoc...

kamis
komentarz
komentarz

A jakie cześci wymieniałes i prubowałes właczać kompa ?? atk bedzie prościej stwierdzić

tazman
komentarz
komentarz

zresetuj cmos, zobacz czy zadziała sprawdź piny na przewodzie, dociśnij kartę w slot

Montana
komentarz
komentarz

Mialem taki sam problem gdy na procku nie mialem wogole pasty :/ nie wiem co sie dzialo, ale chyba przegrzewal sie.

rnd
komentarz
komentarz

ee a z tym cmosem tak bardziej po ludzku? bo raczej się nie znam.nie odpala ani z karty GF 4 dociśniętej na maksa ani ze zintegrowanej. wszstykie przewody prawidlowo , wszystko jest niby ok nie bylo ruszane przed "zepsuciem się". po włączeniu komputera porostu monitor się nie załącza tylko cały czas na czuwaniu , a nie mam jak sprawdzić czy się wtedy system ładuje albo coś. Plz o konkretne wytłumaczenie ;ppozdro

EDIT:

Problem rozwiązany , powodem problemów był jak wspomniał Montana brak pasty na procesorze.Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.