x-kom hosting

Biorę się za swojego kompa ! ;)

regestail
utworzono
utworzono

Witam postanowiłem że pokaże wam moją przeróbkę obudowy po co dawać 200 zł jak można sobie samemu zrobić :)
A wiec tak potrzebne rzeczy :
*szlifierka
*plastikowa przeźroczysta płyta
*klej który sklei nam wszystko ładnie
*45 min roboty
Efekt :
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/269979/P1010093.JPG[/img]
Wiem trochę szaro w środku jeszcze nie osiągnąłem tego co chce osciągnać , całą obudowę w środku pomaluję na czarno bedzie wszystko ładnie wyglądało do tego dam naklejki na te miejsca których nie przemyślałem mianowicie wystaje troche zasilacz, i rusztowanie na dyski itd pokaże wam potem foty jak całość bedzie wyglądała ! :)

iDaft
komentarz
komentarz

Daj może jakieś dokładniejsze zdjęcia i więcej. No i przedstaw nam "gwiazdę".

Obudowa sama w sobie prezentuje się nieźle, ale te wywietrzniki psują efekt. A no i widać, że buda nie najnowsza, bo miałem podobną kilka(naście?) lat temu. :P

  • 1 rok później...
Arokis
komentarz
komentarz

Też coś takiego będę robił z moim kompem ale pierwsze skończę oświetlenie. Jak zamocowałeś płytę na kleju czy śrubami?
Jak możesz to daj więcej zdjęć.

lukee8
komentarz
komentarz

Lepiej wygladały by ładne ibmusy niz Przyklejona Plexi bez Uszczelki! (nu nu) :klaps:

Igorrodz
komentarz
komentarz

Co to DOKŁADNIE za obudowa?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.