x-kom hosting

Nie moge zainstalowac sterowników do WiFi

Tomasz4688
utworzono
utworzono

Witam!

mam taki problem z podanym wyzej laptopem, kumpel mi dał do reinstalacji systemu no i wszystko poszlo sprawnie do momentu instalacji sterownikow

Zainstowalem VGA, audio, video, LAN, itd ale nie moge zainstalowac karty WiFi

Na stronie Asus sa 3 sterowniki

zainstalowalem najpierw Wireless Console Utility no i potem sterownik Wireless Atheros z tym ze wyskakuje komunikat ze "Urzadzenie moze byc nieobecne lub zostalo wysuniete/odlaczone
mimo ze w menadzeze widac to nierozpoznane jeszcze urzadzenie"



o co tu chodzi? czemu nie wykrywa karty?
szukalem na google ale nie moge znalesc konkretnej pomocy
prosze o szybka pomoc

Laptop Asus X50R, Windows XP

szaki
komentarz
komentarz

spojrz do biosa jeszcze czy włacozne i instaluj wszystkie 3 innego wyjscia niema trzeba sprawdzic

Janiaking
komentarz
komentarz

sprawdź czy karta wifi nie została przez przypadek odłączona od gniazada MiniPCI w laptopie .
jaki to model laptopa?
nie instaluj tych wszystkich wireless utility bo to szajs jest :)

Tomasz4688
komentarz
komentarz

Instalowalem wszystkie 3. Tu jakis wiekszy problem jest bo tej karty nie widzi takjakby byla uszkodzona? ale wczesniej dzialalo wszystko

W BIOSie gdzie to znalesc, bo tu jest jakis strasznie okrojony ten BIOS

szaki
komentarz
komentarz

szukaj wszystkiego co ma w nazwie WLAN, Wi-Fi Wireless.

moze jeszcze łacz WI-Fi bodaj FN+F5 lub poszukaj na klawiaturze znaczka wifi

  • Dobra wypowiedź 1
Tomasz4688
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozkreciłem ale wszystko jest OK, tylko troche kurzu ale to oczyscilem. Do karty WiFi ida 2 kabelki chyba do anteny
W BIOSie nie ma zadnych opcji odnosnie karty bezprzewodowej. To w ogole jakis strasznie okrojony BIOS, tylko ustawienia czasu, zasilania, bootowania i hasla i tyle

Sprobowalem z tymi klawiszami funkcyjnymi i odziwo zaswiecila sie kontrolka od WiFi ta w obudowie ale urzadzenia nadal nie chce zainstalowac

Nadal komunikat ze urzadzenie odlaczone

Dobra działa, trzeba bylo zainstalowas ASUS WLAN Control Center i poszło
Wyglada na to ze wina lezala po stronie klawiszy funkcyjnych, tak mi sie wydaje. Ale probowalem wczesniej i nie dzialało

Dzieki za pomoc
Do zamkniecia

Edytowane przez Tomasz997

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.