x-kom hosting

Geforce Gtx 660 TI OC problem z obrazem

pablo26000
utworzono
utworzono

Mam dosyć dziwny problem z którym raz już się uporałem niestety tym razem ten sposób nic ni pomógł. A więc po kolei, kupiłem wczoraj kartę gigabyte gtx 660TI OC.Wszystko ładnie pięknie śmiga tylko w każdej grze, w jednej jest to mniej widoczne w drugiej bardziej, migają takie dziwne białe pasy a po włączeniu V-syns przestają migać są porostu nieruchome.Kiedyś miałem ten problem po kupnie monitora.Włączyłem go więc do bezpośrednio do gniazdka i problem ustąpił teraz natomiast to już nie pomaga.Wydaje mi się że to może być zła lub uszkodzona przejściówka do karty, ponieważ ja mam DVI-A a wejścia są opisane DVI-I i DVI-D.Dodam że po podłączeniu do telewizora kablem HDMI powyższy problem nie występuje.
Reszta sprzętu procek I5 2500k, ram 4gb goodram, płyta Asrock asrock p67 pro3, zasilacz ocz modxstream pro 600w i buda zalman Z9 plus.
Prosze o jakieś porady z góry dzięki :)

Gość
komentarz
komentarz

Użyj takiego kabla http://www.morele.net/kabel-impuls-pc-hdmi-dvi-1-8m-24-1-blister-464386/

pablo26000
komentarz
komentarz

Niestety mój super nowoczesny monitor nie posiada wejścia HDMI. Także ten kabel odpada niestety

Flap
komentarz
komentarz

[quote name='pablo2600' timestamp='1356028684' post='1648711']
Niestety mój super nowoczesny monitor nie posiada wejścia HDMI. Także ten kabel odpada niestety
[/quote]
Musisz kupić przejściówkę i kabel co podał akko

Gość
komentarz
komentarz

HDMI wpinasz w kartę a drugi koniec w monitor .Nie wiemy czy masz męskie czy żeńskie wejście do monitora .Ja podałem męskie DVI

pablo26000
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie mam takiego wejścia w monitorze mam tylko D-sub

LG E2241S-BN mój monitor.

Gość
komentarz
komentarz

To kup nowy taki http://www.morele.net/gembird-adapter-dvi-a-vga-24m-15f-a-dvi-vga-267788/

pablo26000
komentarz
komentarz

Niestety po zmianie kabla na DVI-I nic się nie zmieniło pasy jak były tak są. Teraz to już całkiem zgłupiałem podpinając pod telewizor kablem HDMI wszystko działa jak należy.Podpinałem również kabel HDMI przez przejsciówke DVI-HDMI i też wszystko działało jak należy.Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Flap
komentarz
komentarz

[quote name='pablo2600' timestamp='1356089174' post='1649232']
Niestety po zmianie kabla na DVI-I nic się nie zmieniło pasy jak były tak są. Teraz to już całkiem zgłupiałem podpinając pod telewizor kablem HDMI wszystko działa jak należy.Podpinałem również kabel HDMI przez przejsciówke DVI-HDMI i też wszystko działało jak należy.Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
[/quote]
Może monitor rozwalony?

pablo26000
komentarz
komentarz

Próbowałem też na innym to samo. Nie mam już pomysłów

Flap
komentarz
komentarz

[quote name='pablo2600' timestamp='1356089333' post='1649238'] Próbowałem też na innym to samo. Nie mam już pomysłów [/quote]
Oddaj, masz chyba ją na gwarancji jeszcze?

pablo26000
komentarz
komentarz

Tylko najdziwniejsze jest to że na TV wszystko jest ok po podłączeniu bezpośrednio kablem HDMI jak i za pomocą przejściówki DVI-HDMI. Może to przez to że podłączam normalnie przez kabel D-sub.Bo tylko takie wejście mam w monitorze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.