x-kom hosting

Sterowniki do NVIDIA GeForce GT 630M (2048MB)

ddk377
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Wczoraj kupiłem nowego laptopa i mam problem z panelem sterowania nvidia, a mianowicie w lewej kolumnie nie mam opcji "wyświetlanie" (w załączniku dodałem jak powinno wyglądać i jak wygląda u mnie). Instalowałem już najnowsze sterowniki nvidia i dalej nie mam takiej opcji do wyboru. Potrzebuję mieć tą opcję, ponieważ chce wyłączyć skalowanie obrazu, ponieważ starsze gry strasznie rozciaga. Wiecie może jak naprawić ten panel sterowania lub wiecie jak wyłączyć skalowanie?

Asus R500VM-SX070V + dokupione 4GB Ram
NVIDIA GeForce GT 630M (2048MB)
Windows 7

Pozdrawiam

Edytowane przez ddk377
  • 2 miesiące później...

Jaro694
komentarz
komentarz

Witam! tez mam podobnego lapka tylko z i7 6 gb ramu dyskiem segate momentus xt 7500 gb ale niestety ta grafatej opcji nie bedziesz miał ponieważ posiadasz również karte intel 4000 w jej opcjach sa ustawienia skalowania itp. ona obsługuje monitor prosto mówiac miałem problem z grami bo nie maksymalizowały mi sie do konca ale rozwiazałem ten problem wrazie pytan pisz na priv. albo mail jaaro694@gmail.com 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.