x-kom hosting

Jak zainstalować Windowsa 7 z dysku twardego.

matigo1
utworzono
utworzono

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Witam! [/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Mam pytanie jak zainstalować Windowsa 7 z dysku twardego? Obecnie mam jakąś magiczną wersje XP gdzie 30% to wygląd Visty, 50% Win 7 a reszta to XP [/font][/color] :D[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] Mam dyski C,D,E. E jest cały pusty i tam najlepiej było by zainstalować 7. Na D mam bardzo ważne rzeczy (zdjęcia [/font][/color] :)[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] i nie chciałbym ich stracić. Obecnie ma C i D mam folder WINDOWS. Więc jak zainstalować 7 z dysku twardego i nie stracić zdjęć z D, i usunąć tego niby XP. Proszę o pomoc jestem zielony w tych sprawach.[/font][/color]

Sevens
komentarz
komentarz

Rozumiem że masz obraz, odpal go przez daemon tools, a powinno działać. Przynajmniej u mnie tak było.

matigo1
komentarz
komentarz

[quote name='Sevens' timestamp='1351707645' post='1612024']
Rozumiem że masz obraz, odpal go przez daemon tools, a powinno działać. Przynajmniej u mnie tak było.
[/quote]
Probowalem przez PowerISO jednak zaczelo kopiowac jakies pliki na E) i wylaczylo sie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.