Ala1991

użytkownik tymczasowy

3 posty w tym temacie

Cześć, mam problem z komputerem.
Wygląda to tak:
WCZORAJ
włączam komputer, wpisuję hasło, wyświetla się napis Zapraszamy! a potem hasło w stylu: Przygotowanie pulpitu, a następnie włącza się "użytkownik tymczasowy". Patrzę, a na pulpicie nie ma moich dokumentów (panikaa!) Poszukałam w google stronę na której wyjaśnione było jak wykonać przywracanie rejsetru, zrobiłam i "naprawiło się".
DZISIAJ
Okej, wszystko fajnie, ale TO ZNOWU SIĘ STAŁO

Ogólnie komputer jest nowy, mam go od jakegoś miesiąca. Nie instalowałam gier i jakiś programów. Oprócz mozilli. W niedziele za to skończył mi się testowy norton antywirus i zainstalowałam Avasta- może to dlatego coś się sypie
Nie wiem co mam robić, czy jest w stanie mi ktoś coś doradzić?
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zapoznaj się z tym artykułem i zamieść dzienniki zdarzeń: http://support.microsoft.com/kb/308427/pl

Pokaż też odpowiednie logi po zapoznaniu się z tematami przyklejonymi z działu Bezpieczeństwo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sory, jestem laikiem jeśli chodzi o informatykę, więc wszelkie ogólniki i hasła na mnie nie działają, zwyczajnie tego nie rozumiem. Pisząc "zamieść" masz na myśli?...
Poza tym artykuł ten dotyczy xp a ja mam wgrany windows 7, Żeby znaleźć "Zarządzanie komputerem" musiałam się nieźle napocić bo w panelu sterowania nie było pozycji "Wydajność i konserwacja", Archiwizacji dziennika też nie umiem wg tego artykułu dokonać, bo rozumiem, że o to chodziło? Czas szukać chyba informatyka -,-

Cóż, problem nadal aktualny, to musi być problem z aktualizacjami:
Aktualizacja systemu Win7 dla komputerów z procesorami x64 (KB2719857)
Aktualizacja systemu Win7 dla komputerów z procesorem x64 (KB2741355)
Aktualizacja systemu Win7 dla komputerów z procesorem x64 (KB2735855)
Pakiet zbiorczy aktualizacji funkcji Killbit formantów ActiveX w systemie Win7 dla komputerów z procesorem x64 (KB2736233)
Narzędzie Windows do usuwania złośliwego oprogramowania dla komputerów z procesorem x64- wrzesień 2012
Definistion Update for WIndows Defender - KB915597

zrobiłam tak:
wczoraj znowu to się stało, przywróciłam system do momentu, w którym nie było avasta, tylko norton już bez licencji rzecz jasna. Dzisiaj włączyłam komputer, wszystko okej, ale wyskoczyło mi na pasku, ż za 15 minut system się zaktulizuje. No więc zainstalowały się znów te aktualizacje, komputer uruchomił się ponownie i problrm wrócił. POMOCY [img]http://forum.pcfoster.pl/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img] Edytowane przez Ala1991

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta