x-kom hosting

Podłączenie modemu 3G do tabletu

KamilDG
utworzono
utworzono

Witam, posiadam tablet Yarvik GoTab Zetta TAB467 oraz modem 3G vodafone mobile broadband model K3765, podpinam go do USB i nic sie kompletnie nie dzieje, w laptopie od razu się zainstalował i mona było korzystać z internetu, proszę o pomoc.
Pozdrawiam

pomoże ktoś? :(

ppalasz5
komentarz
komentarz

Yyyy.. Nie da rady PODPIĄĆ modemu do Tabletu xD : D

kamykmm
komentarz
komentarz

musisz mieć specjalny modem który działa z urządzeiami na androidzie np Media-Tech MT4211 rekalmują jako współpracujacy z tabletami - http://www.ceneo.pl/16386101

Cola1992
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej. Nie chciałam zaśmiecać Wam forum, więc napiszę w tym temacie, bo też mam problem z internetem i nie wiem co zrobić. Mam tablet GoClever A73 z systemem Android. jest on mi potrzebny do internetu, pracy, mejli więc może nie jest największych lotów, ale dla mnie ok. Mam dwa przenośne internety jeden z Multimediów, który po podłączeniu odrazu łapie kontakt z tabletem i sam się instaluje i wszystko gra, a drugi z Orange, do którego muszę zainstalować GlobeTrotter Connect, bo bez tego nie chce iść, tylko mam mały problem... Nie wiem jak zainstalować ten GT, bo jak jest to autorun.exe, to tablet wogóle nie czyta tego jako pliku do instalacji tylko jako obraz, video. Nie rozumiem. No nie mogę sobie z tym poradzić. Da się wogóle zainstalować tam coś i połączyć z tym Orange. Multimedia mi działa, ale mam ograniczenie do 3 GB na miesiąc i nie wiem czy mi starczy. Proszę o pomoc. I proszę się nie śmiać ze mnie! ! :)

Edytowane przez Cola1992

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.