x-kom hosting

Problem Z Kompem Windows Xp

Artoor
utworzono
utworzono

Witam serdecznie, mam problem z komputerem i od dłuższego czasu nie mogę sobie z nim poradzić. Polega on na tym, iż gdy formatuje dysk i instaluje wszystko na nowo jest wszystko ok do momentu gdy instaluje sterowniki od karty sieciowej. Gdy już zainstaluje i restartuje kompa zawiesza się cały pulpit nic nie odpowiada a jedynym wyjściem jest kombinacja ctrl+alt+del wyłączyć explorer.exe po czym w polu nowe zadania wpisać ponownie explorer.exe w innym wypadku komputer mi nie zacznie pracować. Jest to bardzo uciążliwa sytuacja nie pomagało nic. Kolejne mój problem to związany w nowych grach "Bioshock" chodzi oto, że występuje bład dowiedziałem się że musze mieć SP2 i mam, problem siedzi głębiej i nazywa się Microsoft C++ 2005, pobrałem owy plik podczas instalacji wyskakuje okno ładowania i nagle znika. Co musze zrobić żeby to normalnie zainstalować i nie było żadnych problemów. Mam też pytanie chce wyłączyć dźwięk systemowy, charakterystyczny przy uruchamianiu komputera, na płycie nie mogę znaleźć odpowiedniego kabla a w ustawieniach nie wiem czy taka możliwość istnieje. Podaje w razie czego moje specyfikacje sprzętowe:

-AMD Athlon 3200+ s.939

-ASUS A8R-MVP

-Gigabyte GeForce 6600 128/128 PCIex

-GEIL ddr1 1Gb

Czekam na tylko konkretne odpowiedzi, proszę o nie zamieszczanie bezsensownych komentarzy, za wszelką możliwą pomoc z góry dziękuje i nagradzam plusami!

martin6230i
komentarz
komentarz

myślę że sterowniki mogą być złe lub nieodpowiednie. Zainstaluj najpierw neta i spróbuj pobrać sterowniki ze strony producenta. O twoim problemie "Microsoft C++ 2005" słyszę pierwszy raz i wątpię aby instalacje owego pliku pomogła, opisz go dokładniej.

Artoor
komentarz
komentarz

Więc Microsoft C++ 2005 wymagany jest do nowych gier, też się dziwiłem jednak był dołączony do Bioshocka i na forach wyczytałem, że bez niego nie da rady odpalić gry. Niestety nie mogę tego w ogóle zainstalować, nie wyskakuje żaden błąd, po prostu proces instalacji znika nagle z obrazu i koniec. Myślałem też aby zrobić tak żeby najpierw zainstalować Windowsa Xp bez SP2, zainstalować wszystkie sterowniki w tym Microsoft C++ 2005 , a na końcu SP2 tylko nie wiem czy jest tego sens to raz, a dwa, że SP2 jest wymagany do wykrycia sprzętu i instalacji niektórych sterowników, także i tak źle i tak niedobrze...

Artoor
komentarz
komentarz

Właśnie o tym pisze tylko zapomniałem dodać "Visual" właśnie tego nie mogę zainstalować nie pomagał też Windows Installer 3.1

Artoor
komentarz
komentarz

od sprawdzę i dam znać, dzięki za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.