x-kom hosting

Nie działają głośniki

Mundy
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Dzisiaj zainstalowałem Windowsa 7 64bity. Sterowniki z oryginalnej płyty od płyty głownej lecz głośniki nie działają. Pobrałeś jakieś inne niestety również nie działają. W menadżer urządzeń nie ma żadnech znaków zapytanie. Przy dźwięku jest Realtek i jak włącze to, to jest napisane sprzet działa prawidłowo. Wszystko podgłaszałem w ustawieniach itp. ale nadal nic.
Płyta główna Gigabyte ga-ma770-ud3

Chciałbym dodać że po podłączeniu słuchawek- słuchawki działają.

Edytowane przez Mundy

hazhell
komentarz
komentarz

[quote name='Mundy' timestamp='1342602145' post='1540845']
Chciałbym dodać że po podłączeniu słuchawek- słuchawki działają.
[/quote]
Jak one działają i to jest to samo gniazdo, to wtedy wina leży po stronie głośników. Może czegoś nie podłączyłeś.

lesny1993
komentarz
komentarz

Co to za głośniki swoją drogą?

Mundy
komentarz
komentarz

Mieliście rację, problem leży po stronie głośników. Poruszałem trochę wtyczką i coś zaczęło trzeszczeć. Jak się dobrze ustawi kabel to grają ok :) Ale niestety oddają już ducha :)

hazhell
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Mundy' timestamp='1342608206' post='1540949']
Ale niestety oddają już ducha :)
[/quote]
Zawsze można te kabelki wymienić albo naprawić. Ja miałem zawsze problem z tym regulatorem dźwięku rozebrałem go połączyłem kabelki na nowo i działają.

Edytowane przez hazhell

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.