x-kom hosting

Tablet do internetu [2000 zł]

chudini
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Poszukuje jakiegoś dobrego tabletu. Używałbym go przedewszystkim do siedzenia na internecie ( facebook, youtube itp.), oglądania filmów. Wybrałem sobie narazie dwa Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) i Sony Tablet S. Który z nich jest lepszy pod względem szybkości wydajności itp.
Możecie wrzucać swoje propozycje. ;)
Cena do 2200 zł w tytule zrobiłem błąd. :)
Pozdr

Edytowane przez chudini

KLICHO
komentarz
komentarz

Powiem że mam sam tego Szajsunga i całkiem dobrze się spisuje.
Nie zamula, nie gubi zasięgu WIFI ani nic
Nie mam o co w nim narzekać jedynie cena mogła by być o 200 zł mniej :)

Tylko że mam 10.1
Dokładnie taki
SAMSUNG P5100 Galaxy TAB 2 10.1

chudini
komentarz
komentarz

A jak z aplikacjami? Dużo jest ich?

jnocctcop
komentarz
komentarz

Na aplikacje się tak nie patrzy przy tabach z androidem, masz tak Android market, więc ściągasz co potrzebujesz. ;)

  • 2 tygodnie później...
Darek12
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='chudini' timestamp='1341326413' post='1531554']
Witam,
Poszukuje jakiegoś dobrego tabletu. Używałbym go przedewszystkim do siedzenia na internecie ( facebook, youtube itp.), oglądania filmów. Wybrałem sobie narazie dwa Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) i Sony Tablet S. Który z nich jest lepszy pod względem szybkości wydajności itp.
Możecie wrzucać swoje propozycje. ;)
Cena do 2200 zł w tytule zrobiłem błąd. :)
Pozdr
[/quote]


Rozejrzałbym się raczej za Asusem Transformerem z klawiaturką.
Zajrzyj tutaj
[url="http://tech.wp.pl/asus_produkty.html?ticaid=1ed3b&_ticrsn=3"]http://tech.wp.pl/as...1ed3b&_ticrsn=3[/url]

A softu w sklepie Google Play (dawniej Android Market) masz sporo i cały czas przybywa.

Edytowane przez Darek12

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.