x-kom hosting

Laptop za 3.000. Vaio.

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

Morał z Twoich postów, w które włożyłeś tyle energii jest taki: "są lepsze laptopy do grania". Ależ OCZYWIŚCIE! :) wiem o tym, jednak ja chce VAIO. Nawet jeśli mógłbym w tej cenie kupić asusa na którym pogram w Diablo na ultra ;)

Edytowane przez bub
usuwam zbędny cytat

KLICHO
komentarz
komentarz

No to jak Ci się podoba to bierz i już co za problem 95% by nie wzięło bo wiedzą że to nie opłacalne

Tylko chce ci wytłumaczyć że za cenę 3000 zł masz dużo lepszego laptopa czyli
Który jest lepiej wykonany i ma lepsze dużo bebechy
czyli
http://allegro.pl/hp-dv6-6b66ew-i7-4gb-500-6770-w7hp-beats-audio-i2424920846.html
Masz i7, radeona 6770M które biją na głowę bebchy z tego Vaio

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, ale az takie bebechy nie są mi potrzebne - innymi słowy - nie odczulbym różnicy w wydajności :) a v vaio odczuje to, ze mi się bardziej podoba i ze jest "fajniejszy". A jakościowo i tak wiem (Np po przykładzie kompa mojego ojca), ze są, jak większość produktów od Sony, super. Dobra, znam twój punkt widzenia już. Nie podbija sobie postów. Czekam na opinie użytkowników vaio

Edytowane przez JanekBVB
KLICHO
komentarz
komentarz

Nie znajdziesz za dużo :) Bo w polsce jest ich mało
I co do trwałości jest kiepskki
I nie nabijam tylko próbuje Ci wytłumaczyć ale jak ktoś jest jakimś fanboyem to tak zostanie

JanekBVB
komentarz
komentarz

Kolega ma 3 lata, ojciec ponad 2, obydwaj bez problemów.....to jest słaba trwałość? W Polsce mało użytkowników? Co rusz widzę kogoś z vaio :) gdyby było tak jak piszesz, nikt by nie kupował :)

KLICHO
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo nie wszyscy ludzie się znają na tym kto się nie zna na bebechach i informatyce to patrzą się na wygląd co Vaio kusi i kupują to tak samo jak wygląda sprawa z Apple MacBook. Bo znana firma to musi być dobre.
Inny przykład na winach. Piją bogaci ludzie wina z przed wielu lat i mówią oj jakie to dobre itp bo rocznik się dla nich liczy dla normalnego osobnika to będzie ohydne bo to jest sfermentowane i wolą świe[color=#ff0000]ż[/color]e.

Edytowane przez bub
ort
JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

OK ;)

P.S. Mój informatyk stwierdził, ze to dobry sprzęt i ze będę zadowolony. Nie wiem jaka szkole skończył, ale jeździ audi Q5, musi być dobry w tym co robi ;) Pewnie tez bogacz, g..o wie, co? :)

Edytowane przez bub
usuwam zbędny cytat
KLICHO
komentarz
komentarz

Nie ten dział kolego.
Co do kolegi jeszcze wyżej czy ty uważasz że po samochodach rozpoznaje się umiejętności jakiegoś człowieka.
Nie wiem ile masz lat ale mój 14 letni ok by to szybciej zrozumiał niż ty

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

Na to auto zapracował swoimi umiejętnościami, nikt by mu nie kupił w prezencie. Skoro mu firmy tyle płaca, znaczy ze jest dobry- proste przełożenie. Ale co może o tym widzieć osoba ciagle siedząca na forach internetowych.

Edytowane przez bub
usuwam zbędny cytat
KLICHO
komentarz
komentarz

Nie znasz ludzi a tym bardziej mnie to nie wypowiadaj się to już jest po za temat i robi się off top. Myślę że temat już skończony jest i wszystko co mogło zostało w nim powiedziane na temat tego modelu i Vaio

JanekBVB
komentarz
komentarz

Jedyne rezultat dyskusji w tym temacie to twoja kompromitacja

KLICHO
komentarz
komentarz

@up nie skomentuje już tego. Bo widać że nic się nie znasz na tym

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

Zakładam temat, bo oczekiwałem wypowiedzi użytkowników, a nie nieco ponad jednej osoby która w dodatku nie przedstawia żadnych popartych faktami argumentów i pisze "świeże" przez "rz" (pierwszy post u góry dotychczas bez edytowania) xD

Edytowane przez JanekBVB
KLICHO
komentarz
komentarz

Ehhhhh a ty swoje.
Każdy ma prawo się pomylić w pisowni i nie zauważyć tego ...

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

Każdy tez ma prawo się wypowiadać na forach, niestety. Ja likwiduje tu konto, mam info od informatyka i testy rzeczoznawców w necie jak z notebookcheck co przytoczylem, już mi to w sumie wystarcza

Edytowane przez JanekBVB
Exilled
komentarz
komentarz

Dobrze. Moja opinia będzie obiektywna dlatego, że posiadam 9-letnii komputer na którym nie gram, tylko głównie zbieram informację, testuję porównuję sprzęt.

Sony Vaio - ogólnie marka bardzo fajna, jednak cena za marke płacimy dosyć wysoką w tej cenie można uzyskać lepszy sprzet wydajnościowo. Jeżeli nie grasz w gry to można otrzymać w tej cenie już i7.

[quote name='JanekBVB' timestamp='1340116286' post='1523813']
Nie wiem jaka szkole skończył, ale jeździ audi Q5, musi być dobry w tym co robi ;) Pewnie tez bogacz, g..o wie, co? :)
[/quote]
Chciałbym tylko dodać, że to nie jest żaden argument. Jeżeli jeździ takim samochodem to super ok. Nie potrzebujemy takiej informacji.

[color=#ff0000][b][quote]
6.1. Usunięcie konta nie jest możliwe, ze względu na spójność bazy danych i wszelkich postów napisanych przez użytkownika forum.
6.2. Na wyraźną prośbę użytkownika dopuszcza się możliwość zmiany nicka oraz wyczyszczenie wszelkich danych z profilu, które mogą przyczynić się do identyfikacji jego osoby.[/quote][/b][/color]

Jeżeli masz informację od "informatyka" to po co napisałeś ten temat?
Nie obchodzi nas czym jeździ. Tak jak Klicho napisał, nie rozpoznasz wiedzy po samochodzie, ale wydaje mi się że jesteś na tyle młody jeszcze że tego nie rozumiesz.
I chciałbym byś nas nie obrażał pisząc o siedzeniu na forach. Staramy się pomagać ludziom. Naszą wiedze opierany na sprzęcie który posiadamy w domu + liczne artykuły porównania. Nie zdajesz sobie sprawy ile godzin spędza każdy z nas na testach i porównaniach, a także szybkiej analizie danych by potem zbudować z tego wniosek.


HD7650m to HD6630m - [url="http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6630M.43963.0.html"]http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6630M.43963.0.html[/url]
Co do Crysis 2 to pograsz max na średnich. Dodam, że te testy w grach są zaniżane zazwyczaj, także to tylko drobne dane, które mają przybliżyć nam opinie na temat karty, ale zazwyczaj jest lepiej.

Co do Sony Vaio - jeżeli to Twój prezent i jesteś z niego zadowolony to wszystko jest ok.
Ale jeżeli miałbyś do wydania te 3tyś na sprzęt najwydajniejszy i najlepszy w tej cenie to otrzymałbyś HP DV6-6150ew z i7 i HD6770m.
Diablo III to gra internetowa także czym więcej ludzi tym gorzej dla Twojej karty. To jest dosyć logiczne.

Na koniec dodam, że przeczytałem cały temat 2 razy. Odpowiedziałem na wszystko na co było możliwe.

Jeżeli grasz na PS3, a Sony Vaio tylko do internetu to spokojnie starczy. Jednak co do gier to najnowsze produkcje maksymalnie minimalne wymagania.

Jeżeli potrzebujesz opinii osób, które mają Sony Vaio to pisz bezpośrednio do nich.

JanekBVB
komentarz
komentarz

Kwestia z samochodem nawiązuje do bogaczy pijacych rocznikowe wina, o których wspominał klicho. Nie chciałem urazić nikogo, ze siedzi na forum. To było konkretnie do klicho, który pomimo rosnącego licznika postów, nie wypowiadał się rzeczowo w tym temacie, tylko paradoksalnie sam gadal jak jakiś fanboy, z góry skreslajacy vaio.

Co do minimalnego grania w najnowsze produkcje - admina tez odsyłam do tabeli.....chyba tylko jedna z pozycji dała się tylko na minimalnej opcji. Może dwie.

KLICHO
komentarz
komentarz (edytowane)

Po pierwsze nie skreślam Vaio tylko mówię że nie cieszy się jakąś opinią dobrego laptopa i to jest nie opłacalny zakup ile to jeszcze razy mamy Ci tłumaczyć
I nie nabijam postów bo mogę Ci pokazać masę użytkowników którzy cieszą się moją pomocą i dużo im pomogłem. Więc nie wypowiadaj się jak się nie znasz i nie wiesz co to jest "porównanie"

Już połowa użytkowników i nie tylko się śmieje z twoich wypowiedzi i niereformowalnego zachowania :)

I jeśli ty nie znający się nic na sprzęcie i informatyce i podważasz jeszcze adminów którzy próbują ci przemówić do rozumu i więcej swojego życia poświęcili informatyce niż ty pewnie masz to tu już nie warto nic mówić bo wszystko zostało omówione

Edytowane przez Klicho
Need help
komentarz
komentarz

Zgadzam się ze wszystkimi ;) Tak dokładniej o co mi chodzi:
- Autor ( jeśli dobrze rozumiem) założył temat, aby zapytać użytkowników tego modelu o opinie. Jeśli dobrze rozumuje, to decyzja w sprawie kupna jest już podjęta. Teraz tylko chce się upewnić, czy to nie jest totalny "szajs"
-Klicho - wdając się w bezsensowną dyskusję "zofftopowałeś" temat
-Autorze - nie jest to dobry wybór jeśli chodzi o wydajność, ale Vaio jest dość bezawaryjne i ma fajną matrycę.
-2.Autorze - 90% (poza pierwszym i może jeszcze jakimś) Twoich postów jest bezsensu. Powinieneś wyraźnie zarysować sytuację. Klicho ma rację co do marnej wydajności do ceny.
Chyba to wszystko ;)

Exilled
komentarz
komentarz

Lista... chodzi Ci o liste kart graficznych? I co z niej takiego wynika?
Bo HD7650m to HD6630m.
Są tam różne karty, lepsze gorsze, niektóre w SLI.

FirstHam
komentarz
komentarz

moze to tak w pigulke.
Vaio to sredni laptop bez rewelacji.
W cenia Vaio mozna sporo lepszy zlozyc laptop.
Testy na wiekszosci komercyjnych strona sa podpublike robione by promowac dane produkty. Wiec opinie doswiadczonych uzytkownikow sa bardziej cenne jak no-name testy.
Szczerze nie wiem co autor chce tu uslyszec. Ze kazdy powie ze vaio to wspanialy laptop? No niestety w swoim przedziale cenowym mizerny. A patrzac po bebechach i wymaganiach gier to Diablo III po necie ( a gram w roznego rodzaje gry online) przy tej karcie w godzinach szczytu na srednich detalach osiagnie 40-50 fpsow

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

W sumie zdawałem sobie sprawę, ze w tej cenie na bank moge mieć jakieś asusy czy hapeki z lepszymi parametrami. Ale chcialem vaio, raz bo mi się jakoś wyjątkowo podoba (=dużo większa dla mnie przyjemność użytkowania), a po drugie dlatego, ze moim zdaniem ma parametry w porządku (procek, pamięć) a już na pewno w porządku na tyle, ze ja bym wiecej nie potrzebował, bo po prostu nie odczuwalbym różnicy, ze mam np. i7.
Ważne, ze uzyskałem informacje na temat niskiej awaryjnosci - tu chciałem się upewnić. Osoby, które używają vaio i które znam, tez tak twierdza. Oby sam mogl to potwierdzić w przyszłości, bo nie chce mi się czekać 2 tyg na serwis w Holandii, jak to miałem z PlayStation

P.s. Nie wiem, czy mi się wydaje, czy tzw "pecetowcy" maja jakaś awersje do Sony. Na podobnym forum zostałem zaatakowany gdy kupowałem ps3- ze do bani, ze pecet lepszy pod granie (!), ze malo gier bedzie nawet slyszalem, ze xbox lepszy...a nie narzekam i nie żałuje :) wierze, ze Sony znów zaspokoi moje oczekiwania.

Edytowane przez JanekBVB
FirstHam
komentarz
komentarz

różnice bys odczuł napewno. bo spokojnie na full detalach przy 60+ fpsach mogl w diablo grac. Sam przeglądnałem inne fora i o awaryjnosci. no do najnizszej to nie nalezy. Niestety troche fora pomililes. bo skoro chciales uslyszec o tm ze komp jest ladny to trzeba bylo na samosie dac:) Ale jezeli Ci sie podoba i cieszysz sie ze to nie ty przeplac iles kupe kasy tylko ktos inny za tego lapka to ok. :)

JanekBVB
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='FirstHam' timestamp='1340170406' post='1524220']
różnice bys odczuł napewno. bo spokojnie na full detalach przy 60+ fpsach mogl w diablo grac. Sam przeglądnałem inne fora i o awaryjnosci. no do najnizszej to nie nalezy.[/quote]

Zrobiłem głębszy research co do awaryjnosci - jestem spokojny :) osoby, które są posiadaczami vaio, nie narzekają :D w tym mój ojciec hehe.
Co do Diablo - spoko, czuje, ze gierka poleci dla mnie wystarczająco :) widziałem tabele, więc na Ustawieniach medium powinno być optymalnie, ja to moge grać nawet na low jakby co. Gracz ze mnie na pc żaden (a fan konsol), jak już mówiłem. W sumie sam się zaskoczylem gdy zorientowałem się, w jak wiele tytułów (!) w tym także tych najnowszych mógłbym pograć na moim vaio! Szok :) może się przyda w podróży czy coś heheh, dotychas miałem toshiba z intel core 2 duo z mega słaba karta graficzna i mi wystarczało. Dla mnie ten vaio pod względem hardwareowyn to MORE THAN ENOUGH :D


I szczerze- moim subiektywnym zdaniem Vaio jest najfajniejszym lapkiem :D jak ktoś mi sugeruje, ze lepszy jakiś acer czy hapek bo lepszy procesor czy inne flaki (podkreślam, ze dla mnie ten sprzęt z i5 itp to NASA / CIA) to ja, osobiście, go KOMPLETNIE nie rozumiem :) I do oglądania filmów jest super, ma fajny ekran, nie zamienilbym na żaden inny chyba, ze na vaio wyższej klasy ale to wydatek od 5 w górę....pewnie mój drugi vaio to będzie klasa s czy z jak ten się sprawdzi :D bo będę już kupował pod katem biznesowym.

No i po prostu z premedytacją napisałem, ze uspokoilem się gdyż ktoś napisał, ze vaio ok z awariami, haha. Wiedziałem, ze zaraz jakiś forumowicz napisze, ze jest inaczej :D niezły fun takie fora. 3 użytkowników vaio których znam nigdy swojego Sony nie oddawal do serwisu, poza 1 przypadkiem zasłania go browarem przez kolegę heheheheh

Edytowane przez JanekBVB
FirstHam
komentarz
komentarz

eh fanboy....ok gl&hf Jezeli ci tylko i wylacznie na wygladzie zalezy to kupuj chinskie plastiki:). A moge sie zalozyc ze 50% nowych tytułow na low tylko pojdzie ale kto co lubi:)

a zadam tylko jedno pytanie jaki jest wogole cel twojego tematu? Bo kazdy doswiadczony forumowicz co nie napisze to ty i tak wiesz lepoiejXD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.