Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Procesor Poleceń Systemu Windows!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   kmeegas

kmeegas
  • Użytkownik
  • 5 postów
0
Neutralny

Napisano 06 maj 2012 - 20:22

Witam.

Mój brat kliknął w jakiś głupi link, teraz non stop Procesor polecesystemu windows prosi mnie o pozwolenie żeby jakiś program coś modyfikował...
Avast działa dopiero jak kliknę "tak" i mówi że zablokował złośliwe oprogramowanie, ale skype nie działa, przestał działać chrome.
Nie mogę zrobić screena i nie myśle żeby on coś dał, dodam że komunkat wyskakuję non-stop.
Ccleaner nic nie dał.
Jedyny sposób na zepchnięcie tego komunikatu na pasek zadan to włączenie kilka razy menadżera zadań.
Windows 7 Ultimate 32bit.

Dajcie znać co mam zrobić, czy chcecie jakieś logi, o jakie pliki chodzi to mogę wszystko podać.
  • 0

#2 OFFLINE   Natsuki Kuga

Natsuki Kuga
  • Moderator
  • 1760 postów
289
Znakomity

Napisano 09 maj 2012 - 15:55

Powyższy temat jest niezgodny z regulaminem działu który zaakceptowałeś.
W związku z tym proszę o jego jak najszybsze poprawienie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.
Proszę o wstrzymanie się z odpowiedziami do czasu poprawienia tematu. Zgodnie z Regulaminem ForumPC każdy wpis dodany po szablonie moderatorskim będzie skutkował ostrzeżeniem.

• 0

Dlaczego nie warto korzystać z programów firmy IOBit: http://shanegowland....-sucky-company/

Nie zawsze mogę mieć czas, aby udzielić pomocy. Nie odpisuję w Twoim temacie dłużej niż 72h? Napisz do mnie PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)