x-kom hosting

Wydajność pulpitu dla interfejsu windows aero

szybki95
utworzono
utworzono

[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]witam. uzytkuje netbooka Asus N53SV i dziwi mnie wynik wydajnosci pulpitu dla interfejsu windows aero, screen:[/size][/font][/color][url="http://zapodaj.net/fce209c918c3.jpg.html"]http://zapodaj.net/f...c918c3.jpg.html[/url][color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3] wiem ze tragedii nie ma, ale szau tez nie. jak jest to uwas ? jaka jest srednia tego interfejsu ?[/size][/font][/color]

[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]specyfikacja lapka:[/size][/font][/color]

[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]System: Windows 7 Ultimate 64bit[/size][/font][/color]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]CPU: i7-2630QM 2.0GHz (turbo boost 2.9GHz)[/size][/font][/color]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]GPU: Nvidia GT540M 1GB[/size][/font][/color]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]RAM: 16GB DDR3 ([/size][/font][/color][b]rozszerzane z standardu 6GB[/b][color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3])[/size][/font][/color]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]HDD: 640GB[/size][/font][/color]

Human
komentarz
komentarz

GT540M nie jest mega demonem szybkości i nie dziw się że nie masz wydajności 7,9. Jest ok.

Grot
komentarz
komentarz

Fakt- ale ja mam 5,5 w Aero na intelowskim HD 2000. Co najmniej dziwne.
Sprawdź może na jakiej szynie są pamięci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.