x-kom hosting

Biały telefon dla chłopaka ? ;)

Human
utworzono
utworzono

Witam, zamówiłem sobie z Orange smartfona Sony Ericsson Live with Walkman w kolorze białym, czy według Was biały telefon jest bardziej damski ? Czy Pasuje dla chłopaków i dziewczyn ? Mi osobiście się podoba, ale chciałbym poznać wasze zdanie.
[url="http://geeklab.pl/2877/muzyczny-smartfon-sony-ericsson-live-with-walkman"]http://geeklab.pl/2877/muzyczny-smartfon-sony-ericsson-live-with-walkman[/url]

Gość
komentarz
komentarz

jak Tobie sie podoba to po co pytasz , bierz :) co innego jakbyś zamówił stringi bo by Ci sie podobały :D

Human
komentarz
komentarz

Po prostu chodzi mi o to czy według Was chłopaków/mężczyzn bialy kolor telefonu nie jest zbyt babski ;d?

Gość
komentarz
komentarz

nie jest , gorzej jakby był różowy :D

gizmo223
komentarz
komentarz

właśnie jak byś wziął różowy to by można się zastanawiać, ten całkiem fajnie się prezentuje.
Kumpel ma białego SE neo V i nikt mu nic nie mówi, więc to nie ma znaczenia czarny czy biały

Human
komentarz
komentarz

ok dzięki ;) a znacie się na androidzie? co nowego będzie w wersji 4.0 ?

ratosluaf
komentarz
komentarz

Lepiej zromuj 2.3 - taktowanie podkręca się z 1GHz na 2GHz, więc ciekawa sprawa.

Human
komentarz
komentarz

duzo da to podkręcenie ? i pewnie będzie się grzać i bateria krócej trzymać ?

Gość
komentarz
komentarz

biały to taki babski :P ale chyba możesz jeszcze go zamienić ja bym brał czarny mi sie podoba czarny :)

Human
komentarz
komentarz

no wlasnie nie moge ;/

Bugless
komentarz
komentarz

Rambo guzik prawda, mialem ze 4 biale telefony i jakos nie czulem sie babsko, koledzy tez kupuja biale(u nas w pracy bialy lepszy, nie widac gipsu)

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Jak to nie? Zadzwon do orange i ppowiedz jaka jest sytacja chyba ze juz wsylali tel

Bugless
komentarz
komentarz

jak wyslali, moze nie odebrac paczki, wtedy orange zadzwoni do niego i moze sie z nimi dogada

kml700
komentarz
komentarz

Oj przestańcie , biały telefon jest całkiem ok .
Nie ma się co przejmować . :piwko:

Gość
komentarz
komentarz

jak nie :P ja bym nie pokazywal sie z bialym fonem :D bialy jest zarezerwowany dla bab :P a czarny dla facetów. :)

Human
komentarz
komentarz

Hm, wypowiadajcie się dalej na temat :)

kml700
komentarz
komentarz (edytowane)

Rambo nie zgodzę się z tobą .
Dlaczego według ciebie biały jest zarezerwowany dla kobiet ?
Wiele kilku moich kolegów ma białe telefony i nikt normalny nie robi z tego czegoś nadzwyczajnego .
Jeden woli czarny , inny biały .

Edytowane przez kml700
Human
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za opinie , a Wy jakie macie kolory swoich telefonów ?
@333 post :)

Edytowane przez Human
Caicek0
komentarz
komentarz

Ogolnie to ten live mi sie nie podoba ale jesli o kolor chodzi to OK, sam chciałem kiedyś białego iPhone, osobiście mam czarny telefon i drugi szary hehe :D

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

a ja powiem tak, moim zdaniem czarne smartfony wyglądają solidniej bardziej poważnie, ale i białe są ładne a napewno nie babskie

grzalu123
komentarz
komentarz

Osobiście posiadam biała Xperie i jakoś zbytnio mi to nie przeszkadza a dodaje to w jakiś sposób urok dla telefonu. Jestem pewny że twojemu chłopakowi spodoba się ten SE.

ftp
komentarz
komentarz

Biały dla bab... co ty pierdol...?
Czemu większość iP jest biała?
Bo jest ładniejszy i lepiej wygląda.
Jak by biały był dla bab to Apple nie brało by się za biały kolor

Gość
komentarz
komentarz

ja mam kolor silver - sony ericsson elm

Tracker
komentarz
komentarz

Ja mam Czarno/biało/niebieski i mi pasuje. Co do białego , nie przeszkadzał by mi, widziałem już paru chłopaków z białbym telefonami i nikt na to nie zwracał uwagi ( w sensie , że biały to ''babski''' ) :)
A z drugiej strony to każdy powinien brać co mu się podoba.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

co to za różnica jaki kolor telefon ma służyć przede wszystkim

Edytowane przez gizmo223

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.