x-kom hosting

Blue Screen i zrzucanie pamięci fizycznej na dysk.

Pogromca Dziewic
utworzono
utworzono

Witam mam problem..Polega on na tym ,że podczas użytkowania komputera po jakimś czasie na ekranie monitora ukazuje się Blue Screen z dopisem na końcu "Rozpoczynanie zrzucania pamięci fizycznej na dysk.." czy coś w tym stylu..Liczę na waszą pomoc ponieważ nie wiem co jest powodem tych nieszczęsnych i przeklętych blue screenów.Zależy mi na szybkiej naprawie mojego peceta ;D

Zdjęcie Blue Screena:
[img]http://iv.pl/images/92035300215120111855.jpg[/img]

Maly1990
komentarz
komentarz

przeinstaluj sterowniki karty sieciowej i sprobuj firewall przeinstalować. Jeśli nie pomoze to przeskanuj pamięci ram programem memtest

Pogromca Dziewic
komentarz
komentarz

Mógłbyś mi wytłumaczyć jak to dokłądnie zrobić ? ;D

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym uruchom Driver Cleaner i odinstaluj sterowniki od swojej płyty głównej - następnie otwórz CCleaner i zrób skan, usuń błędy i smieci. Zrestartuj peceta i po ponownym normalnym uruchomieniu Windowsa zainstaluj sterownik, o który system poprosi (z dołączonej do Twojej płyty głównej płyty CD/DVD).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.