x-kom hosting

Tani hosting pod forum

wilku4
komentarz
komentarz

http://webd.pl/moim zdaniem najlepszy

PROGer
komentarz
komentarz

http://webd.pl/moim zdaniem najlepszy

oj nie zgodze się zupełnie z poprzednikiem. Mialem 8 lat temu hosting na webd.pl i owszem sprawował się bardzo dobrze - ale przestał. Proszę przeczytać sobie w sieci opiniie o nich. Prawei same to negatywne. Teraz polecam hekko.pl. Niestety ale o klienta dbać trzeba cały czas. Webd.pl o tym zapomniał.

4pc
komentarz
komentarz

Hekko zdecydowanie jest ok. Ale to musicie po prostu samodzielnie przetestować usługę i na tej podstawie podjąć jakieś sensowne decyzje. Najlepiej umieścić tam własne serwisy i sprawdzać czy wam to działa.

  • 2 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz
No właśnie nie do końca rozumiem z czego wynikał ten zachwyt nad zenboxem. Jak dla mnie sam pomysł rozliczania od ilości odwiedzin jest dziwny.
Ale rozumiem, że wam się to opłaca i dokładnie to policzyliście?
4pc
komentarz
komentarz

Nie odzywałem się wiele razy odnośnie tego, ale ... również nie rozumiem... Żebym się zastanawiał ile mam płacić od odwiedzin. A co z robotami spamującymi, które mają codziennie inne ip?

  • 2 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz

Może to jakiś PR? Trudno powiedzieć, bo na pewno ani konstrukcja usługi, ani jej jakość nie powala - opieram się na tym co piszą ludzie, bo sami tam nigdy serwisu nie trzymaliśmy.

4pc
komentarz
komentarz

Nie wiem. Nie chciałbym musieć rozliczać za userów. Ciekawi mnie jak sobie radzą z odwiedzinami botów. Bo wystarczy puścić roboty z kilku ip i można całą stronę pozamiatać. Jak dla mnie - bzdura.

Fixiq
komentarz
komentarz

Ja osobiście polecam Hosting mojego znajomego, który na prawdę zna się na rzeczy i dba o klientów. 

http://qHost.pl

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Hmm... polecasz hosting znajomego, ale czy kiedykolwiek z niego korzystałeś?

Masakra ;-)  Nie masz tam stron, prawda?

Morelka
komentarz
komentarz

Hmm... hosting znajomego, na ktorym ty nigdy niczego nie miałeś? Sory, ale to mniej więcej tak brzmi. Dobrze zrozumiałem? ;-)

4pc
komentarz
komentarz

Hmm... na forum byłoby warto stworzyć jakiś rzetelny ranking hostingów. Z głosowaniem. Ale w sumie czy to byłoby rozsądne?

  • 2 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz
Porządne forum nie musi mieć dedyka. Na średnim koncie Firehost mam forum, które generuje 1500 unikatów dziennie i wszystko super działa.
Kwestia dopasowania porządnego konta hostingowego i tyle.
4pc
komentarz
komentarz

1500 unikalnych to nie jest wcale dużo - zależy od tego jak dobrze zoptymalizowane są skrypty, czy porządnie blokujecie roboty spamujące. To właśnie roboty robią najwięcej problemów.

  • 1 miesiąc później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Naszą specjalizacją jest hosting oraz obsługa serwerów,więc jeżeli wątek aktualny i w dalszym ciągu poszukujesz hostingu,to odezwij się nawet na PW i doradzimy coś odpowiedniego:)

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Temat dosyć stary, więc pewnie średnio aktualny. A my stalu userzy mamy już hostingi, których nie zamierzamy w najbliższym czasie zmieniać.

  • 1 miesiąc później...
imie
komentarz
komentarz

Ja z kolei polecam wam [url=http://5v.pl]darmowy hosting stron z php i MySQL bez reklam[/url] - 5v.pl na którym można hotlinkować zdjęcia za free, nie ma reklam, etc.
 

Flashed
komentarz
komentarz

Podepnę się do tematu.

 

Jaki hosting pod forum z wizytami rzędu 500-1000/dobę? Wiem że to pytanie już było, ale może ktoś z doświadczonych userów poleci jedną konkretną firmę i ofertę.

 

Jeszcze troche offtopu:

Czy początkujący użytkownik poradzi sobie z takim forum od strony bezpieczeństwa? Chcę postawić forum tematyczne na bazie phpBB, ale nie wiem czy nie będzie konieczna pomoc jakiegoś 'speca' aby utrzymać to wszystko w ryzach. W przeszłości zakładałem strony na szablonach wordpress, ale moja wiedza na ten temat jest raczej niewielka.

 

Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki.

 

P.

4pc
komentarz
komentarz

Konto za niecałą stówkę od Hekko ci wystarczy. Będzie domena PL w cenie. Całość powinna działać szybko, mają porządny support, generalnie usługa wysokiej jakości.

mswietlik
komentarz
komentarz

Ja osobiscie cenie sobie serwer u linuxpl

4pc
komentarz
komentarz

Ale za co dokładnie go cenisz? Jakie strony tam posiadasz? Ten serwer wcale do najtańszych nie należy. Można znaleźć przecież solidniejsze usługi.

Więc z jakiej przyczyny akurat oni? ;-)

  • 3 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz
Na Fitrehost trzymam w sumie 14 serwisów w tym momencie - jedno konto, bez szczególnie wysokich parametrów, ale usługa działa jak nalepszy.
największy plus serwera to szybkość działania - w moim wypadku znakomicie się sprawdza, ale to już po prostu odpalajcie sobie darmowuy test i na tej podstawie oceniajcie.
WireBoot
komentarz
komentarz

Od siebie polecam http://linuxpl.com

Tanio i stabilne serwery

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.