x-kom hosting

Tani hosting pod forum

evaipl
komentarz
komentarz

Polecam zapoznanie sie z nowym darmowym hostingiem: www.evai.pl.

2 Gb pojemności, 50 Gb transferu, mySQL i wiele więcej!  Wszystkie parametry znajdziecie na www.evai.pl
Dodatkowo bez obaw o niespodziewanie pojawiające sie reklamy na Twojej stronie i zapchaną spamami skrzynkę pocztową icon_e_smile.gif

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą i założenia bezpłatnego konta!

  • 2 tygodnie później...

4pc
komentarz
komentarz

A można wiedzieć na czym dokładnie będziecie zarabiali? Nie wierzę, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, mailingu, reklam itp.

Darmowy hosting nigdy nie jest darmowy, tym bardziej jeśli ma posiadać jakikolwiek support i stabilny uptime.

  • 1 miesiąc później...
Stuptik
komentarz
komentarz

Przemyśl tę ofertę: http://idhosting.pl/

Też z tego korzystałem i nie dostrzegłem wad. Zero awarii. Cena jest ok.

  • 5 tygodni później...
4pc
komentarz
komentarz

Nie kompromituj się ponownie... na każdym forum to samo. Pokaż jakikolwiek serwis, który prowadzisz na tym hostignu to uwierzymy, ale z góry zakładam, że w życiu serwisu tam nie miałeś? No chyba że jesteś jednocześnie właścicielem usługi? 

  • 4 miesiące później...
Morelka
komentarz
komentarz

Konto mam na Firehost, na nim kilka serwisów tego typu i problemów nie ma żadnych.
Nawet nie zbliżamy się do górnej granicy limitów na serwerze. Wszystko fajnie śmiga.

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

Już to pisałaś - tak jak wspominaliśmy. Sprawdzony hosting pozwoli trzymać forma internetowe nawet na małym koncie. Wszystko powinno optymalnie działać - przynajmniej tak to wygląda u nas.

Morelka
komentarz
komentarz

Dobrze jeśli forum ma zoptymalizowane skrypty - zazwyczaj można znaleźć gotowe rozwiązania pod to. Warto też napisać do Firehost - podejrzewam, że posiadają zoptymalizowane pliki dla popularnych cmsów, tak więc nawet nie trzeba szukać,  a można trochę oszczędzić na parametrach serwera.

4pc
komentarz
komentarz

Ale optymalizacja skryptów liczy się dopiero przy bardzo dużych serwisach, kiedy faktycznie możesz mocno obciążać serwer - wcześniej nie widzę powodu, dla którego warto byłoby to robić. No chyba że licząc faktycznie ma mocną poprawe odwiedzin swoich serwisów.

  • 2 miesiące później...
Morelka
komentarz
komentarz
Małe konto na Firehost załatwi sprawę - serwer powinien działać szybko, mam u nich wiele serwisów i jak dotąd żadnych problemów.
Na pewno będziemy z usługi korzystali nadal. U nich masz na starcie darmowy test, a największym plusem jest support, który reaguje w zasadzie w ciągu kilku minut.
4pc
komentarz
komentarz

W dalszym ciągu wiele firm kupuje pod jedną małą stronkę firmową hosting za kilkaset złotych. Ogromne koszty, które kompletnie nie mają sens. Zazwyczaj firmówka nie pochłania więcej parametrów niż konto za kilka dyszek.

  • 1 miesiąc później...
Morelka
komentarz
komentarz
Bo właśnie nie znają rynku. Wielu myśli, że na jednym koncie można postawić jeden serwis, ale akurat w tym nie ma nic dziwnego - od dawna tak to wygląda.
Ludziom przecież łatwo zrobić wodę z mózgów, tym bardziej że istnieje wiele takich ofert, gdzie faktycznie jedno konto=jedna domena.
  • 3 tygodnie później...
ksjulita25
komentarz
komentarz

Powinnien wystarczyc najnizszy pakiet na linuxpl

4pc
komentarz
komentarz

Hmmm... przecież tam jest drogo. Masz u nich konto? Pokaż jak działa jakiś przykładowy serwis.

Masz coś takiego?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Polecam:

(tani hosting już od 6zł rocznie za 1GB pojemności! support sprawnie działający - przetestowałem)

http://sixwishlist.com/pl/

lub

(tani host już od 49zł rocznie, support także na odpowiednim poziomie).

http://linuxpl.com/

  • Dobra wypowiedź 1
beauty86
komentarz
komentarz

Ze swojej strony mogę polecić hekko, korzystam i jestem zadowolona :) Od znajomych również słyszałam dobre opinie o linuxpl.com oraz biznes-host :)

4pc
komentarz
komentarz

Również u nich trzymam wszystkie stronki, od dłuższego czasu - problemów nie ma żadnych, serwer działa szybko, problemów nie sprawia.

Co istotne - koszty są groszowe, a support porządny.

jowi_s
komentarz
komentarz

Pod takie forum proponuje 5GB góra 10 ale to i tak bedzie dużo. W wordkom.pl za 5GB dasz 36 zł na rok wiec to nie jest dużo a transfer masz bez limitów. Myślę że to powinno ci wystarczyć. Ja mam u nich hosting już drugi rok, mogę ci zagwarantować ze jeszcze zadnej awari serwera nie miałem. Ponadto obsługa klienta jest rewelacyjna. Mi pomogli przenieść swoją bazę danych ( sklep internetowy) i podpiąć domene. polecam

ktberg89
komentarz
komentarz

Wydaje mi się ze serwer za 49 zł w linuxpl jak najbardziej da radę

roldek
komentarz
komentarz

wybór jest bardzo duży, bo i konkurencja duża. w zasadzie, gdzie nie spojrzysz tam można już kupić tani hosting. najważniejszą sprawą jest pojemność i ile można mieć na jednym hostingu podpiętych domen.

4pc
komentarz
komentarz

Że co? Jeśli firma hostingowa ogranicza ilość domen podpiętych pod konto to jak dla mnie od razu na starcie jest całkowicie spalona.

Gdzie to ma sens?

Emillod
komentarz
komentarz

Ja polecam od siebie zenbox.pl, tam nie płacisz za specyfikacje, tzn transfer, ilość baz danych czy pojemność, tam płacisz za ilość unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili Twoją strone. 

Naprawdę bardzo fajna oferta. 

Emillod
komentarz
komentarz

Ja polecam od siebie zenbox.pl, tam nie płacisz za specyfikacje, tzn transfer, ilość baz danych czy pojemność, tam płacisz za ilość unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili Twoją strone. 

Naprawdę bardzo fajna oferta. 

krzysiuus
komentarz
komentarz (edytowane)

Heh polecanie hostigu którego nawet strona główna nie działa...

Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer zenbox.pl zbyt długo nie odpowiada.

    Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
    Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
    Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.
Edytowane przez krzysiuuus
jooker
komentarz
komentarz

Ja np. jedno forum na skrypcie SMF mam na darmowym hostingu dxhost.pl i jestem zadowolony, co prawda niedlugo bo ponad miesiąc ale jak narazie obyło się bez problemow.

4pc
komentarz
komentarz

Ale docelowo darmowy hosting nigdy nie ogarnie normalnie działającego forum, bo niby jak?

Płatne konto to podstawa - nawet najmniejsze. Przynajmniej wtedy masz w zasadzie pewność działania serwera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.