x-kom hosting

Tablet - Wbudowane 3G - dobra jakość - jak najtaniej

coto
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję tabletu dla swojej mamy. Wymagania, to łatwa obsługa, wbudowany modem 3G i ogólna dobra jakość wykonania. Szukam jak najtańszego tabletu, póki co, najbardziej uwagę przykuł mi Huawei S7. Czy jest coś bardziej interesującego?
Dodam, że szukam sprzętu nowego, kupionego na Allegro. Kupno np. u operatora na abonament mnie nie interesuje.

Dziękuję, pozdrawiam.

Aktualizuje temat, zdecydowałem się już na S7, jednak pytanie, jak wygląda mobilny internet na takim sprzęcie? Trzeba instalować oprogramowanie jak z "palucha" modemu czy jak to wygląda? Wkładam kartę od telefonu, i już korzystam? Czy taki internet jak np. Play Online, (na kartę doładowywanie nie abonament) bez problemu by działał na tym tablecie?

radekx
komentarz
komentarz

Trochę off top: a orientowałeś się może, czy na tym tablecie działają karty Aero2?

  • 2 tygodnie później...
coto
komentarz
komentarz

Niestety dopiero teraz odpisuję.

Witam ponownie, kupno tabletu zostało odłożone, jednak pod koniec miesiąca ma zapaść decyzja.

Co do pytania radekx - nie wiem, nie orientuję się.

Niestety dalej nie podjąłem decyzji. Na dzień dzisiejszy brał bym dalej Huawei S7.

Jaka wersja będzie lepsza, S7 czy S7 Slim? Prosił bym o właściwe nakierowanie mnie, tak aby potem nie przeklinać czemu akurat ten tablet zakupiłem :)

Wymagania się nie zmieniły, podstawa to prosta obsługa i wbudowane 3G.

Forumowiec
komentarz
komentarz

Tak wystarczy włożyć kartę i można korzystać.

coto
komentarz
komentarz

OK dziękuję bardzo, w takim razie wybiorę Huawei S7 :)

Crowman
komentarz
komentarz

Mój kumpel czeka na [url="http://www.tablety.pl/android/asus-eee-pad-tranformer-prime-jednak-bez-wariantu-z-3g/"]Transformera Prime z modułem 3G[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif].[/font][/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.