x-kom hosting

Pisze cały czas "czekaj"

123321
utworzono
utworzono

Elo.
Przeinstalowałem wczoraj windowsa xp wszystko elegancko poszło, ale podczas startowania pierwszy raz systemu wiecie tutaj gdzie się dostosowuje rozdzielczość ekranu co trzeba kliknąć ok, a więc klikam to ok i pod logiem Windows Xp pisze czekaj i tak przez cały czas, a przeciez po chwili powinien dalej się system załączyć.
Po restarcie komputera załącza się normalnie, ale znowu jakiś bład wysakuje i nie jestem zainstalować w stanie nawet modemu do internetu.
Nie wiem czym to jest spowodowane. Dodam, że próbowałem przeinstalować system spowrotem nawet kilka razy i za każdym razem to samo. Czyżby płyta z system się posypała ?

Proszę o pomoc.

Crowman
komentarz
komentarz

A jesteś w stanie powiedzieć jaki błąd wyświetla? Czy to jest BSOD??

123321
komentarz
komentarz (edytowane)

"Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia parametr jest niepoprawny."

Edytowane przez 123321
nilhus
komentarz
komentarz

a przeinstalowałeś po formacie czy bez formata?

123321
komentarz
komentarz

Oczywiście po formacie.

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Pokaż dzienniki zdarzeń:

Start -> Panel Sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Podgląd zdarzeń -> Z gałęzi klikasz po kolei PPM na każdą pozycję i wybierasz Zapisz jako.. z menu. Zapisujesz dzienniki w postaci plików z rozszerzeniem [b].evt[/b], wrzucasz na jakiś serwer (np. mediafire) i dajesz link.


PS: Sprawdź, czy masz jakieś pliki [b].dmp[/b] w folderze [b]C:\WINDOWS\Minidump[/b].

nitro07
komentarz
komentarz

Uruchom wystem w trybie awaryjnym i spróbuj zainstalować sterowniki.

123321
komentarz
komentarz

@x2 UP. Niestety nie mogę tego zrobić, bo zainstalowałem właśnie viste. :słabe:
@x1UP. Próbowałem zainstalować sterowniki od modemu na trybie awaryjnym, ale błąd wyskakuje ten sam.
Dodam, że kiedyś już miałem problem tzn robiło mi się tak jak wyżej opisałem system nie chciał się odpalić a jak zrobiłem reset kompa to błąd przy instalacji modemu właśnie ten sam wyskakiwał, ale przeinstalowałem jeszcze raz załączył się system od razu nie musiałem resetować komputera i błędu przy instalacji modemu też nie było.
A teraz próbowałem przeinstalować system kilka razy za każdym razem to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.