x-kom hosting

Strasznie Sie Tnie :/

Piotrek6312
utworzono
utworzono

Zainstalowałem sobie FIFKE 2007. Nie wiem czemu, ale gra sie strasznie tnie :/ Główne menu ładuje sie około 30 sekund. Oczywiście wszystko na full. Do tego nie wiadom czemu gra wyłącza jeden rdzen. Mój sprzet to Athlon 4800+, 2gb ram, gf 7900 gs. Wszystko chyba powinno ładnie smigac :/ Pomóżcie :)

PS. Sorki za ten temat, ale nie moge sie zalogowac na główne forum tej gry, wiec napisałem to tutaj w grafice :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Powinno ci bez problemu działać, sprzęt aż nadto dobry!

Wgraj najnowsze sterowniki do 7900GS i najnowszego DirectX!

Inne gry działają dobrze?

Piotrek6312
komentarz
komentarz

Mam najnowsze stery do grafy i najnowszego directa. Inne gry smigaja super. Gothic 3, który ma o wiele wieksze wymagania od FIFY smiga mi na full grafie i tylko czasami lekko przycina. :( Wymyslcie cos :)

EDIT:

Zapomniałem dodac, ze gra tnie mi sie tylko na filmikach, jak np. jest rzut wolny lub wychodzą z szatni. Może to być spowodowane tym, ze gra działą tylko na jednym rdzeniu, czyli 2,5 GHz?

modelmaniak6
komentarz
komentarz

A gra jest orginalna?

Piotrek6312
komentarz
komentarz

Tak, gra jest oryginalna.

falcon1984
komentarz
komentarz

Hmm to może wgraj jakieś kodeki (polecam Combined Community Codec Pack) oraz najnowszego Windows Media Player...

Piotrek6312
komentarz
komentarz

A do czego te kodeki sa potrzebne?

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie znam się do końca, ale możliwe, że niektóre gry z nich korzystają...

Piotrek6312
komentarz
komentarz

Aha :) No to jutro sprawdze =]

modelmaniak6
komentarz
komentarz

A czy tak bardzo ci się ta fifka podoba że musisz w nią grać??? Jest tyle fajnych gierek, a jak coś możesz ją odinstalować i zainstalować czasem pomaga.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.