x-kom hosting

Premiery gier PC 2017-2018

Sevens
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='leggo' timestamp='1351608242' post='1611195']
Aktualnie jest mowa o marcu 2013. Oczywiście na razie tylko na konsole.
[/quote]
Był jakiś konkurs organizowany przez rockstar games, rozdali już podobno pierwsze płyty. Tak mi kumple w szkole mówili, zaraz poczytam i się dowiem.

Edytowane przez Sevens

RGilu
komentarz
komentarz

Skoro ruszy na konsolach, to jak może mieć nie wiadomo jak wysokie wymagania? Będzie wyglądała jak MP3 i podobne wymagania.

slivero
komentarz
komentarz

Konsola ,a PC to coś innego i to naprawdę innego . Technologicznie są to odmienne konstrukcje i to że będzie śmigać na konsoli to nie znaczy że optymalizacja na PC będzie dobra .

leggo
komentarz
komentarz

Spodziewałbym się raczej zdecydowanie wyższych wymagań niż w MP3.

motys123
komentarz
komentarz

[url="http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=266223"]http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=266223[/url]

  • 1 miesiąc później...
Morango
komentarz
komentarz

Dobrze że się wstrzymywałem z odpalaniem gier na moim PC, będzie w co grać ;]

Battlefield 3, Assassin's Creed 3, Far Cry3 to gry w które zagram w 1 kolejności gdy wyposażę się w lepszy sprzęt (wszystko kończy się 3 hmm, ciekawe) i myślę że trochę mi zajmie ich przejście ;]

W 2013 czekam na [b]Crysis'a 3,[/b] GTA V, GRID'a 2, Metro: Last Light, [b]Dragon Age 3,[/b]

RGilu
komentarz
komentarz

Ja już chyba zakończyłem rok 2012 w graniu. Z grudniowych premier nic dla mnie nie ma więc czekam raczej na styczeń/luty. Z ostatnich premier to Black Ops 2 skończyłem, średnia gra. Krótka i nic nowego, zwykły FPS. Assassin's Creed 3 przeszedłem na szybko, bo nie chciało mi się robić tego samego poraz piąty w grze, gra średnia, nic nowego, oprócz bohatera i epoki. Far Cry 3 skończyłem dziś i powiem, że bardzo fajna gra. Wciągła mnie na długie godziny, polecam. Bez dwóch zdań to najlepsza gra listopada. W 2013 roku czekam na Crysis 3, Metro: Last Light, Aliens: Colonial Marines.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
tluk
komentarz
komentarz

No ja ewentualnie chcę pociupać kiedyś w Fac Cry 3, Hitman Absolution czy też [url="http://www.bestpcinfo.pl/dmc-devil-may-cry-wymagania-sprzetowe-wersji-na-pc/"]DmC: Devil May Cry[/url] ;)

slivero
komentarz
komentarz

Kurdę że tak się wyrażę druga odsłona gry Metro 2033 to coś na co czekam ( za pewne nie tylko ja sam ) z niecierpliwością . Ten klimacik z pierwszej części , to oprawa graficzna no i sama propozycja rozgrywki to coś do czego chce się wracać . Po przejściu gry zakupiłem książkę napisaną przez Głuchowskiego pt. "Metro 2033" która była strzałem w dziesiątkę dla osoby fascynującej się klimatami post-apo . Fakt faktem iż gra została wykonana na podstawie książki a nie na odwrót i faktem jest iż to widać w fabule która jest mocno okrojona względem książki , lecz to co ważne zostało fajnie uchwycone . Do czego zmierzam ? Otóż liczę iż druga odsłona będzie jeszcze bardziej obszerna , ładniejsza od poprzedniczki i że potencjał jeśli chodzi o tę wizję świata po apokalipsie zostanie jeszcze bardziej wykorzystany .

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Ja czekałem na Far Cry 3 i nie zawiodłem się. Jak dla mnie najlepsza gra w 2012 roku

  • Dobra wypowiedź 1
OskiMP3
komentarz
komentarz

Metro 2033 mi jakoś do gustu nie przypadło.. Wole całą serie Fallout :) 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Mamy już 2013 rok ;)
 

W tym roku czekam na:

kontynuację gry The Walking Dead

kolejną część gry Crysis (to będzie już trójka)

oraz na 'nową' panią archeolog Larę Croft w grze Tomb Rider.

kosmaty69
komentarz
komentarz

No i premiera  GTA V :E

Morango
komentarz
komentarz

na gram.pl zostało tylko 249 opakowań Crysis'a 3 z bonusami więc nie czekać i kupować :E

  • 3 tygodnie później...
maped71
komentarz
komentarz

Ja też jestem za Metrem! Zapowiedzi dotyczące klimatu gry i całej otoczki szalenie mnie zainteresowały, oj będzie trzeba zbierać;) 

 

Natomiast bardzo rozczarował Rock* ;/ Miał być maj (niektórzy mówili o marcu!), jest druga połowa wrześnie i to tylko na konsole;( Ehh, ciężkie życie... Ale jeśli mają tak skopać optymalizację jak w przypadku pecetowej IV, to już niech lepiej poczekają. Aczkolwiek nie wiem, kiedy V ma mieć premierę na kompa. Ostatnie info na temat komputerowej wersji GTA mówiło o tym, że gra będzie. Kiedy? Nie wiadomo...

leggo
komentarz
komentarz

Kiedy Rockstar mówił cokolwiek o PC-towej wersji GTA V?

maped71
komentarz
komentarz

Info pojawiło się w połowie stycznia: http://www.gta5tv.com/gta-v-pc/ 

 

Zgadzam się, że źródło nie jest nie do podważenia, ale zawsze coś. Natomiast od Rockstara jakiś czas temu wyszła informacja, że 'zastanawiają się nad wersją konsolową'.

  • 2 tygodnie później...
Mephic
komentarz
komentarz

A czeka ktoś tak jak ja na nowe Sim City?? :) Przy 4-ce spędziłem tysiące godzin...

 

Ciekawe czy znowu będzie przełom :) Z niby "beta testu" w CDA wynika, że tak :)

Kusza1231
komentarz
komentarz

A ja sobie poczekam na Company of Heroes 2, Grid 2, Dead Island Riptide  :E

Morango
komentarz
komentarz

Nie będę wybiegał na przód, ale jedynie na co teraz czekam z niecierpliwością to Wiedźmin 3 - jeżeli zrealizują to co zamierzają to bez wahania powiem, że dla mnie będzie w trójce najlepszych gier dziesięciolecia ;]

maped71
komentarz
komentarz

A słyszeliście o InJustice: Gods among Us? Generalnie za bijatykami nie przepadam, ale cholera wygląda interesująco:) I tak czytam coraz więcej na temat premier związanych z PS4 i straszna nakrętka mnie łapie na Drive Club...

 

@Kusza1231 A pierwsze Dead Island polecasz? Bo jak znajde trochę czasu to zamierzam się przyjrzeć dokładnie tej grze - klimaty zombie bardzo mnie ostatnio pociągają, dlatego myślę jeszcze nad Walking Dead.

Kusza1231
komentarz
komentarz

@maped71 pierwsze Dead Island polecam i to bardzo  :E  Niektóre misje lekko nudne/głupie ale to te takie poboczne których nie trzeba robić, najlepiej zobacz sobie gameplaye na yt jak to wszystko się prezentuje dla różnych postaci 

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)
A czeka ktoś tak jak ja na nowe Sim City??
 
Tak, ja. I mam nadzieję że będzie 100000 razy lepsza niż Cities XL 2012 ;)
 
 
 
jedynie na co teraz czekam z niecierpliwością to Wiedźmin 3
 
Niestety ale poczekasz jeszcze przynajmniej rok - planowane wydanie to 2014 :cfaniak:

EDIT -
W tym roku czekam na:
kontynuację gry The Walking Dead
kolejną część gry Crysis (to będzie już trójka)
oraz na 'nową' panią archeolog Larę Croft w grze Tomb Rider.
Może jeszcze Metro: Last Light oraz na pecetową (o ile w ogóle będzie wersja tej gry nie-na-konsole) The Walking Dead: Survival Instinct

[spoiler][media]http://youtu.be/95LF-JBRMOs[/media]
[media]http://youtu.be/jiJN0TnSNmo[/media][/spoiler]

[spoiler][media]http://youtu.be/-sQHuTYEh1k[/media][/spoiler]

:D Edytowane przez Igorrodz
  • 2 tygodnie później...
CrazY.
komentarz
komentarz

Ja czekam na BF4 i BFBC3 ;)

maped71
komentarz
komentarz

Igorrodz, a następna seria The Walking Dead nie została przypadkiem zapowiedziana na rok 2014?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.