x-kom hosting

Premiery gier PC 2017-2018

raazor90
utworzono
utworzono

Jest to kontynuacja tematu z lat 2010-2011, zapraszam do podawania najciekawszych pozycji których premiera odbędzie się w tym roku.

slivero
komentarz
komentarz

Chyba prawie każdy szanujący się gracz kojarzy grę Prototype ;D Druga część ma mieć premierę 27 kwietnia . trochę czasu zostało jeszcze do tego momentu , lecz mam nadzieje że warto będzie czekać .

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Pierwszy trailer GTA V w sieci, ale nadal brak oficjalnych informacji od Rockstara :(

slivero
komentarz
komentarz

No ale przyznacie że trailer GTA V który się ukazał robi wrażenie .

Gość
komentarz
komentarz

Piękna grafa, ja czytałem na jakimś forum ciekawą informację, że z obrzeży mapy do centrum mapy w GTA V będzie się jechało 15-20 min. Postaram się podrzucić źródło, ale to chyba na razie domysły :(

slivero
komentarz
komentarz

Wiesz jak to jest . To są jedynie spekulacje które jak domniemam w rzeczywistości będą miały małe odzwierciedlenie . No niestety takie jest życie .

Gość
komentarz
komentarz

Ale fajnie by było, gdyby była taka gigantyczna mapa ;)

slivero
komentarz
komentarz

No tak mapa z pewnością , lecz jeśli chodzi o ta grafikę , to z jednej strony "o tak !" , lecz z drugiej będzie wymagać tyle od sprzętu że aż się boję o tym myśleć .

Gość
komentarz
komentarz

Rockstar zmówił się z AMD :) Specjalnie po to "Buldożery" powstały :D

gawliq
komentarz
komentarz

Myślę, że Max Payne zgniecie konkurencje z powierzchni planety :D
http://www.youtube.com/watch?v=9FTvPSnkV5A

Oprócz tego osobiście czekam na następcę CS'a 1.6, czyli CS:GO.

B3NTL3J
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszyscy zapomnieli o GW 2 (Guild Wars 2). Zapowiada się [color=#ff0000]fajnie[/color], ja kupuję stuprocentowo, nawet za 150 zł. TO raczej nie możliwe, ale zobaczymy.

Edytowane przez razor
usuwam wulgaryzm
creeper
komentarz
komentarz

Dziwne, że jeszcze nikt nie wspomniał o Diablo 3, Mass Effect 3, Torchlight 2 :) to gry na które ja czekam +GW2 ^^

  • Dobra wypowiedź 1
karo47
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='gawliq' timestamp='1326911349' post='1423691'] Myślę, że Max Payne zgniecie konkurencje z powierzchni planety [/quote]

Może tak a może nie :)

O ile liniowość "dwójki" jak na tamte czasy nie przeszkadzala,. może sie okazać że poza fabułą gra pokaże nam niewiele.
Osobiście sądze że konkurencji nie zmiecie (GTA V , mass effect 3), ale na pewno nie będzie grą rozczarowującą.

[quote name='slivero' timestamp='1326831761' post='1423005'] No ale przyznacie że trailer GTA V który się ukazał robi wrażenie . [/quote]

Na mnie wrażenia jako takiego nie zrobił, ot takie San Andreas z lepsza grafą, no ale poczekajmy na grę :)
Od dawna czekałem na takiego imo odświeżonego San Andreasa, no i chyba się doczekam.

Byleby tylko nie był to "odgrzewany kotlet", bo się takim nie najemy :)

[quote name='slivero' timestamp='1326832988' post='1423039'] No tak mapa z pewnością , lecz jeśli chodzi o ta grafikę , to z jednej strony "o tak !" , lecz z drugiej będzie wymagać tyle od sprzętu że aż się boję o tym myśleć . [/quote]

To już zależy od optymalizacji, to że jest słoneczko i półnagie panienki nie znaczy że będzie to tego trzeba "potwora", niemniej jednak na pewno na full gra pokaże prawdziwe piękno.
Ale grafika to pikuś, w San Andreas, Diablo 2, czy Obliviona oraz Morrowinda, gram nadal mimo że grafika jest rodem z Maincrafta :)



__________________________________________________________
Ale bez offtopu, ja osobiście czekam na Mass Effecta 3 no i Portala 3 (niewiem czy 2012 ale mówili że praktycznie od razu po ME 3,wiec moze i w tym ).

Oczywiście Diablo 3 (chociaż ostatnio mnie rozczarowali przesuwając premierę i zapowiadając że robią grę praktycznie "od nowa", bo im sie nie podoba).

Do tego GTA V no i kolejna częśc przygód Aleksa Mercera Czyli Prototype 3 ;)

I może zabawa na rok będzie :P

Edytowane przez karo47
eryk2233
komentarz
komentarz

ja czekam na Grid-a 2 i gta V.
tylko,żeby znowu nie było tak,że wyjdzie nowy dirt zamiast grida ...

karo47
komentarz
komentarz

[quote name='Basshunterek' timestamp='1326830876' post='1422993'] Pierwszy trailer GTA V w sieci, ale nadal brak oficjalnych informacji od Rockstara [/quote]

Tablica rejestracyjna na chodniku w trailerze :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Trzeba przyznać że trailery mają nie wiele wspólnego z grą. Jestem ciekaw jak od strony graficznej i wymagań sprzętu wypadnie najnowsze GTA bo od strony rozgrywki na wiele nie można liczyć.

Ja oczekuje najbardziej tytułów: Metro: Last Light (co prawda premierę przesunęli z marca tego roku na rok przyszły ale liczę jednak na to że gra wyjdzie w tym roku) i samostójki do Total War: Shogun.

W moim odczuciu ten rok nie przyniesie większych fajerwerków w premierach growych. Bardziej liczę że rok 2013 nas pozytywnie zaskoczy - Wiesiek 3, Crysis 3

Edytowane przez CooleyLive
karo47
komentarz
komentarz

[quote name='CooleyLive' timestamp='1328366964' post='1436265'] Crysis 3 [/quote]

dwójka raczej miło nie zaskoczyła :D

RGilu
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem ten początek roku 2012 bardzo kiepski a i w przyszłych miesiącach nie zapowiada się (przynajmniej dla mnie) nic ciekawego z gier. Bardzo liczyłem, że szybko wyjdą Metro: Last Light, S.T.A.L.K.E.R 2 oraz Aliens: Colonial Marines, jednak nie ma co liczyć, że te gry pojawią się w tym roku.
Kilka ciekawych gier wprawdzie będzie: Max Payne 3, Ghost Recon Future Soldier czy Assassin's Creed 3 ale to jeszcze kupa czasu do premier. Nie ma w co grać Panowie, z nudów wczoraj skończyłem Sniper Ghost Warrior. Z tego co wyjdzie niedługo to zobaczę The Darkness 2, ciekawy też może być Syndicate 2012, a później chyba sprzedam komputer bo nie będzie w co grać.

Edytowane przez RGilu
karo47
komentarz
komentarz

[quote name='RGilu' timestamp='1328455077' post='1437001'] w przyszłych miesiącach nie zapowiada się (przynajmniej dla mnie) nic ciekawego z gier [/quote]

To widze że ktoś w mass Effecta nie grał :D

RGilu
komentarz
komentarz

Ano nie grałem i jakoś mnie do niego nie ciągnie :) Ale zapoznam się może.

karo47
komentarz
komentarz

Szczerze?

Mnie tez nie ciągneło.

Właśnie skończyłem i szykuje się do ponownego skończenia tej gry :)

  • 2 tygodnie później...
bati999
komentarz
komentarz

Pod koniec roku Assasins Creed 3, i to wszystko ;) Reszta mało atrakcyjna/zbyt droga/nudna/nie w moich klimatach.
Jak wyjdą, i stanieją, to kupię GTA V i Diablo III, z naciskiem na to drugie, bo ostatni romans miałem z Gta SA, i to krótkotrwały, nawet go nie przeszedłem :P

esswain
komentarz
komentarz

Orientuje sie ktos, bo mi sie obilo o uszy, ze blizard wypusci w tym roku Starcraft 3, prawda to?

darek0811
komentarz
komentarz

Ja jestem zadowolony z Kingdoms of Amalur Reckoning! Doskonała produkcja! Ten klimat! Różnorodność broni, armoru i wgl wgl! Achhh! Polecam :)

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Szala1772
komentarz
komentarz

Prosze mi nie obrażać minecrafta z grafiką Texty 512x512 Hd i wtedy powiedz o grafice :} Ja osobiście czekam na Grę w której zostawiłem 6 lat swego życiia "Mu online 2" . Genialnie się zapowiada 4 lata pracy nad tą grą :}

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.