x-kom hosting

Trzeszczenie słuchawek po podłączeniu do komputera

czeczen3
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,chciałem sobie podłączyć słuchawki żaby nie przeszkadzać domownikom,ale strasznie trzeszczą,jak by nie wytrzymywały bassu.O dziwo po podłączeniu do miniwieży(zrobiłem to w taki sposób że moimi normalnymi głośnikami 2.1 steruję też wieżą)dźwięk jest w porządku,tylko że rozgałęźnik jest "za "głośnikami no i one grają wraz ze słuchawkami.
Myślałem że to od słabych słuchawek,ale nie są takie złe.
Słuchawki to Sony MDR-CD270
Co jest grane?

Edytowane przez Czeczen3

szagus
komentarz
komentarz

Możesz napisać jak dokładnie jest wszystko podłączone?
Wieża do komputera, a słuchawki do wieży?
A kiedy trzeszczy? Jak są włożone same słuchawki do komputera czy jest tam coś jeszcze?

czeczen3
komentarz
komentarz

A więc tak : Subwoofer od głośników jest podłączony do komputera a wieża jest podłączona do wyjść głośnikowych subwoofera za pomocą rozgałęźników,przez co dźwięk idzie i do wieży i do głośników zestawu.Steruje nią właśnie za pomocą subwoofera.Takie powiedzmy 4.1
Czyli dźwięk najpierw idzie do sub'a a potem do wieży
Trzeszczy gdy podpinam bezpośrednio do karty dźwiękowej,ale gdy podłącze do wieży to jest dobrze(oczywiście jest jeden minus-głośniki 2.1 grają bo wieża jest podłączona już"za nimi").Gdyby wyjście na słuchawki było przy głośnikach 2.1 to nie byłoby problemu,bo cichły by wszystkie.

szagus
komentarz
komentarz

Bardzo dziwne, że tak jest.
Skoro głośniki podłączasz bezpośrednio do komputera i jest OK to i z słuchawkami powinno tak być. Tym bardziej, że podłączasz je pod to samo gniazdo.
Czy w obu przypadkach podłączasz się pod tylne gniazdo na karcie?

czeczen3
komentarz
komentarz

Tak,i tak jest przy każdych słuchawkach,może to zależy od ustawień dźwięku ?? I tak poza tym to trzeszczenie nazwał bym bardziej "pierdzeniem"

szagus
komentarz
komentarz

Skoro wszystko jest ok po podłączeniu przez wieżę, to nie wiem co to może być. Gdyby było odwrotnie to możnaby to zrozumieć.
Musiałby wypowiedzieć się ktoś mądrzejszy.

czeczen3
komentarz
komentarz

A jest taka możliwość,że sygnał jest zbyt mocny czy coś ?

szagus
komentarz
komentarz

Chyba nie, ale nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie. Pewny nie jestem.

czeczen3
komentarz
komentarz

No trudno :) Może ktoś inny będzie w stanie mi pomóc.Dzięki w każdym razie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.