x-kom hosting

Różnice pomiędzy nową wersją, a poprzednimi.

Gerrard845
komentarz
komentarz

Już sie odważyli, w wersji rozwojowe juz tego przycisku nie ma.

Ibiki
komentarz
komentarz

2012
Start button R.I.P?

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

bez tego jak dla mnie to już nie to samo, idą nie potrzebnie w kierunku maca. Mogą stracić tym posunięciem, przycisk start był taką ikoną systemu windows

Edytowane przez gizmo223
kelloco2
komentarz
komentarz

może lepiej; próbują iść w kierunku Mac OS.

gizmo223
komentarz
komentarz

jednakże bez przycisk start to nie będzie już ten sam "windows"

oni już przesadzają najpierw likwidacja przycisku startu, a teraz zmiana logo okienka windowsa :słabe:
Oby tego zmienili co było znakiem rozpoznawczym windowsa

Crowman
komentarz
komentarz

Nie macie wrażenia, że on będzie wyglądać jak Unity pod Ubuntu?

gizmo223
komentarz
komentarz

prędzej jak system od jabłka

Crowman
komentarz
komentarz

No nie wiem. Te kafelki...

badDog
komentarz
komentarz

Czuję, że nic nowego dla przeciętniaka się nie pojawi poza odświeżonym interfejsem. Jeśli na 7 nie narzekałeś to na 8 nie będziesz (pomijam kwestie przyzwyczajenia się do interfejsu). Jak na razie nie spotkałem się z monitorem dotykowym na żywo, pomijam oczywiście tablety.
Jeżeli system będzie się szybciej włączał to zapewne tylko do ekranu logowania. Obym się mylił :)

gizmo223
komentarz
komentarz

tym tokiem co idą to win 8 będzie się znacząco różnił od win 7, przykład tu interfejsu Metro. Zobaczy się jak wyjdzie, miejmy nadzieje, że dadzą system, który potrzebuje mniej miejsca na dysku oraz, że będzie się załączał szybciej od poprzednika

Crowman
komentarz
komentarz

No nie wiem. Każdy kolejny system spod znaku flagi zajmuje coraz więcej. Od Visty chyba jest wymaganie instalacji na partycji minimum 40GB.

gizmo223
komentarz
komentarz

coś ty, win 7 zajmuje ok.14GB miejsca na dysku. Zalecane jest mieć 20GB wolnego miejsca na dysku

Crowman
komentarz
komentarz

Możliwe, nie przeczę - nie pamiętam jak jest w wypadku 7, natomiast Vistę kilka razy instalowałem i zawsze mnie to dobijało...

gizmo223
komentarz
komentarz

vista to porażka jako system. Mogli by pomyśleć i stworzyć coś na wzór Xp -> mało miejsca na dysku zajmuje, szybko się uruchamia i nie ma zbędnych dodatków z czego większość z nas nie korzysta

Crowman
komentarz
komentarz

Z drugiej strony patrząc... Vista = NT 6.0 natomiast Seven = NT 6.1 czyż to nie jest zastanawiające? Ciekaw jestem jakie kodowanie będzie mieć 8.

Applauz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak dla mnie gorszego systemu od visty nie było klikne cos zaraz wyskakuje 10 powiadomien czy napewno ja chce to otworzyć.Tak wiem mozna to wyłaczyc ale jakos w 7 nie musze sie w tym bawic bo wyskakują mi tylko te najpowazniejsze (ktore probują ingerować w zmiany w windowsie).W 7 podoba mi sie oprawa, bez zbednych pierdół dlatego sie zastanawiam co mogą jeszcze wymyslić w 8. Podobno ma byc o wiele szybszy i płynniejszy (widzialem filmy na yt system odpalał sie w pare sec.) choć boje sie ze nawalą "gadżetów" których ostatecznie nikt nie użyje i będą tylko przeszkadzać

Edytowane przez Applauz
  • Dobra wypowiedź 1
Aditor
komentarz
komentarz

"Najbardziej pozbawiony głupot jak dla mnie jest stary poczciwy XP. Do dzisiaj na nim pracuję i o ile nie będzie koniecznosci to bez względu na sprzęt to sie nie zmieni."
To prawda niestety w 2014 skonczy sie aktualizacje itp do xp

  • Dobra wypowiedź 1
Applauz
komentarz
komentarz

[quote name='Aditor' timestamp='1329672101' post='1447425']
"Najbardziej pozbawiony głupot jak dla mnie jest stary poczciwy XP. Do dzisiaj na nim pracuję i o ile nie będzie koniecznosci to bez względu na sprzęt to sie nie zmieni."
To prawda niestety w 2014 skonczy sie aktualizacje itp do xp
[/quote]
Technika nieustannie porusza sie do przodu chyba czas już odstawić xp i przekonac sie do przyszlosci..

Crowman
komentarz
komentarz

Powiedz to w mojej firmie :)

  • 1 miesiąc później...
Konrad1559
komentarz
komentarz

podejrzewam że będzie to samo na tym samym silniku na w innej oprawie graficznej,i dodane kilka śmiesznych opcji.

  • Dobra wypowiedź 1
Krycha``
komentarz
komentarz

[quote name='trojan18' timestamp='1325370041' post='1408568']
windows 98 (porażka)
Windows Xp (cudo)
Vista (tragedia)
windows 7 (cudo)
windows 8 (tragedia)

z kolegami doszlismy do wniosku ze Microsoft co drugi system spieprza
[/quote]
Nie napisałeś o Windows 2000 :) Ale troche w tym prawdy, ja czekam do Windows 9.

Konrad1559
komentarz
komentarz

[quote name='Krycha``' timestamp='1333825102' post='1476959'] windows 98 (porażka) Windows Xp (cudo) Vista (tragedia) windows 7 (cudo) windows 8 (tragedia) [/quote] hehe no racja :) ,ale może się coś odmieni,jeżeli nie to czekamy an W9 ;P

Misiek!
komentarz
komentarz

Windows będzie mógł ponownie zatriumfować, ale tym razem objąć większą gamę urządzeń, tylko w przypadku, gdy na telefonie, laptopie, tablecie, konsoli będziemy mieć podobny UI, a użytkownik nie będzie odczuwał dyskomfortu w związku z korzystaniem z różnych urządzeń. Uważam, że Microsoft idzie w dobry kierunku. Aktualnie testuję Windowsa 8, jednakże najbardziej boję się Windows 8 Server... Uważam, że wprowadzenie tam interfejsu Metro, to już przegięcie, bo administratorzy, to jednak trochę inna grupa odbiorców, co zwykli użytkownicy.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

vista była porażką, teraz kolej w8.
Jak dla mnie to już jest porażką na chama upychanie zbędnych opcji z których nikt nigdy nie korzysta po co to...

Edytowane przez gizmo223
CMPatryk
komentarz
komentarz

Ma ktoś z was tą wersję preview ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.