x-kom hosting

Różnice pomiędzy nową wersją, a poprzednimi.

krycha47
utworzono
utworzono

witam!
Czym nowy windows bedzie sie roznil od poprzednich wersi , czy bedzie lepszy do gier niz jego poprzednicy? itp. itd.
krotko mowiac piszcie tutaj wszystko co wiecie na jego temat.

ja moge jedynie napisac ze ma obslugiwac dx12 :)

  • Dobra wypowiedź 1

kelloco2
komentarz
komentarz

System posiadać będzie dwa interfejsy; Aero + Metro. Trzy - jeżeli będzie klasyczny wygląd Windows który można było włączyć od XP do 7.

bub
komentarz
komentarz

Najbardziej pozbawiony głupot jak dla mnie jest stary poczciwy XP. Do dzisiaj na nim pracuję i o ile nie będzie koniecznosci to bez względu na sprzęt to sie nie zmieni.

  • Dobra wypowiedź 1
thecichy
komentarz
komentarz

głownie chodziło mi o ten ekran "Start" co jest jak na tablecie lub w komórce ;)

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='Skrash' timestamp='1323715948' post='1395862']
Tam nie ma pierdół.[/quote]
będziesz używać tego interfejsu Metro?

krycha47
komentarz
komentarz

wyczytalem ze ma byc szybszy o 50% od sevena :)
a o to artykul :
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Onda_system_Windows_8_szybszy_o_50_od_Windows_7-36951.html

  • Dobra wypowiedź 1
adrianoziomek
komentarz
komentarz

Windows XP. Najlepszy, Najstabilniejszy,Najszybszy Najwydajniejszy. Windows 8 To jednak porażka Microsoftu.

  • Dobra wypowiedź 1
Siekierowy
komentarz
komentarz

Z tego co czytalem z zapowiedzi to zapowiada się być dobrym system i następcą 7mki.

nitro07
komentarz
komentarz

W Windows 8 aktualizacje mają odbywać się w jeszcze bardziej zautomatyzowany sposób jak ma to miejsce w XP, Vista i 7. Aktualizacje mają odbywać się na zasadzie "cichej instalacji" i rzadziej będą wymagać ponownego uruchomienia komputera.

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

[quote name='jestem ziomal' timestamp='1324320824' post='1400239']
Windows XP. Najlepszy, Najstabilniejszy,Najszybszy Najwydajniejszy. Windows 8 To jednak porażka Microsoftu.
[/quote]
Może i stabilny, szybki i wydajny, ale za to pod względem bezpieczeństwa mocno kuleje.

maxsp2
komentarz
komentarz

Jak to mówią uzytkowinik xp pro bedzie zachwał go do puki co nie pozna nowego.

Wcale sie nie dziwie sam tam sadzilem do puki nie zobaczyłem plusów 7.

A 8 ma być sporo wydajniejsza. A osobiście mnie ciekawi jak to bedzie z uprage ?

  • Dobra wypowiedź 1
kelloco2
komentarz
komentarz

pewnie tak, że najlepiej i tak będzie zainstalować na czysto

ratosluaf
komentarz
komentarz

Dla mnie Vista, 7 to już były systemy nie dla mnie.
Normalnie ~110 FPS w Counter-Strike, a w 7 20-40.

thecichy
komentarz
komentarz

@up
bajki wciskasz i tyle jak może być spadek 60% wydajności ? hahahhah

Gość
komentarz
komentarz

Pfff. Kłamiesz. Nawet nie wiesz jak to jest ja mam Win7 i 60-70 fps na cs czasmi 80 . nigdy 20....

sUb
komentarz
komentarz

Może wciska może nie, jak ma dość starego kompa to nie daje sobie rady z samym Windowsem a nie co dopiero jeszcze z cs i przez to spadek wydajności.

thecichy
komentarz
komentarz

no ale spadki o ponad 50% wydajności ?!
bez przesady

ratosluaf
komentarz
komentarz (edytowane)

Sempron 3000+, integra, 2 gb ramu kingstona.
110 Fps to był max jaki wyciągnałem patrząc się w dół. Porównywałem na takiej samej mapie z takimi samymi preferencjami. Sam windows lubił się wieszać. Kto jak kto, ale ja klatkowania nie lubię.

Edytowane przez ratosluaf
Tomasz4688
komentarz
komentarz

Windows 8 to rewolucja pod wzgledem interface. Moze i XP byl dobry i niezawodny ale wszystkie nowe gry wymagaja juz win7 wiec przesiadka była konieczna..

Według mnie siódemka pozostanie tak dlugo jak do tej pory XP. Ósemki na 99% nie kupie.

  • Dobra wypowiedź 1
Mioka
komentarz
komentarz

W wakacje mam zamiar kupować nowy komputer. Do sporej ilości komputerów dodawane są systemy.Jak sądzicie wakacje będą dodawać już Windows 8, czy nadal 7? Wie ktoś czy na ósemce będą działać wszystkie programy z siódemki?

ratosluaf
komentarz
komentarz

Do żadnego komputera, który sam świadomie złożysz nie jest dodawany system operacyjny, chyba że coś na jądrze Linuksa.

Mioka
komentarz
komentarz

Wybacz moją niewiedzę, ale nigdy nie interesowałem się za bardzo komputerami. Dopiero teraz gdy będę musiał sam podjąć wybór komputera do kupna bardziej się tym interesuję. Więc mam pytanie na czym polega złożenie komputera w sensie takim jakim ty napisałeś? (mam nadzieję, że nie będzie odpowiedzi typu "złożenie komputera to złożenie wszystkich jego części do jednej kupy") Komputer składa się samemu, czy zleca się komuś żeby złożył?
Mój znajomy mówił, że jak wybierał części do złożenia to dostał windowsa 7. Ale nie jestem pewien czy nie chodziło mu o kupienie gotowego komputera ze sklepu. W ulotkach np. Media Marktu, często widziałem komputer jakiś tam + gratis windows 7. Czym się różni złożenie komputera od kupienia gotowego w sklepie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.